V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Už to není ono. Chybělo tam toho dost, co měly předchozí díly. Navíc jsem tam toho spoustu nepochopil. Spoustu věcí tam vysvětleno nebylo. No koukat se na to sice dalo, ale tu děsivou šťávu to už bohužel ztratilo. Doufám, že už další díl nebude, aby to nakonec nedopadlo jak Insidious.

Star Wars: Vadná várka - Běsnění (2021) (epizoda)

Zase jedna taková malá zajímavá vsuvka do děje Star Wars. Už víme, kde vzal Jabba Hutt svého rancora, kterého posléze zneškodnil Luke Skywalker 😃

Sejmi je všechny (2007) odpad!

To je do píči zase vymrdanina. Neohrožený mrkvožrout. V tomhle filmu absolutně neexistují fyzikální zákony. Je to prostě jen hraní si na vojáčky. Sen každého dítěte. Tady prostě jedno velký děcko si plní sen, být nesmrtelný a neohrožený hrdina, zabiják.

Živí mrtví - Tady Negan (2021) (epizoda)

Upřímně, nikdy bych si nemyslel, že po těch sračkách, co předcházely tomuhle dílu, se mi závěr bude líbit. V první sérii s Neganem jsem na něj nadával. Nepřišel mi moc zajímavej. Postupně se to měnilo. Vyvrcholilo to zabitim Alfy a Bety, tak jsem sj říkal, že Negan tam prostě patří. Samozřejmě, že jsem si několikrát pokládal otázku, jak to teda tehdy s ním bylo a s jeho ženou. Teď jsem to dosal a bylo to napínavé. Deset tisíckrát lepší, než ty předešlé bláboly. Doufám, že tohle už je fakt série konec a teď se budem dívat směrem k závěru toho všeho.

Život (2017)

Dlouho jsem neviděl absolutně skvělý sci-fi horor a musím říct, že tento film mé čekání krásně uzavřel. Vypadalo to skoro jako Vetřelec a při zamyšlení si tak říkám, že asi takhle nějak měl vypadá Scottův nový Alien. Protože tenhle snímek strčil Covenanta hravě do kapsy. Skvělé herecké obsazení, skvělé akce, hutná atmosféra a úplně brutální závěr, který sice tak trošku se dal očekávat, ale i tak mě to šokovalo.

Thor: Ragnarok (2017) odpad!

To je tak, když germánské mýty zhovnovatí po židovsku jen proto, že se na tom penězožrout snaží vytřískat za každou cenu něco do svého nenažrané kapsy.

Star Wars: Vadná várka - Následky (2021) (epizoda)

Kurva tak tohle mělo pořádný koule. Tohle je ta správná cesta, kam Star Wars mají jít! Zde není ani špetka, ani vlásek toho, co by šlo vytknout. Začátek nášup jak hovado, rozkaz 66 a znovu ta temná a smutná atmosféra, kterou jsem cítil hak při episodě III, tak pri poslední sérii Clone Wars. Tenhle díl mě absolutně pohltil. Vytáhnul mě, že hsem se cítil jako před lety. Ještě teď mám husí kůži!!