Candyman: Ďábelský přízrak (2021)

Průměrný fiom na večerní koukání, když jdete spát. Co mě ale mile překvapilo, byla návaznost na první díl. Povedené. Jinak žádná hrůza, ani strach. Herecké výkony po většinou nic moc.

Vzpomínky (2006) odpad!

Sci-fi? Jo aha. Škoda, že jsme se přes satelit nepodívali někomu až do prdele. Nudný kecy a bláboly a vůbec blbost.

Tělo (2012)

Tak tohle je něco neuvěřitelného! Poslední film, který mě zvedl ze židle, byl Saw (2003). Od té dobry jsem vyhledával filmy podobného typu, ale žádný nebyl tak kvalitní. Po čase jsem už nad tím zlomil hůl. Viděl spousty mysteriózních thrillerů, vynikajících. Ale žádný takový nebyl. Jenže dnes.... Jsem se dočkal. Úplné náhodně jsem našel film a ten mě tak napružil, jako kdysi Saw. Je to právě tento film. Moje huba je otevřena úžasem. Velice napínavé celou dobu. Vyvíjí se to směrem, který v závěru sejde z cesty a nakonec ne všechno jinak a divák jen sedí a čumí. Tenhle film nemá konkurenci!

Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Lepší než první díl každopádně. Jen zkrátka nerozumím tomu, kde a proč se tam vzal démon, když zemřela holčička. A proc vždycky se věci  musí obalit svatým  hajzlpapírem z bible a uzamknout v domě, kde bydlím 😄🤷

Annabelle (2014)

Je to takové to, co vídáme v každém druhém hororu. Nic neobvyklého, ale koukat se na to dá.

Duna (2021) odpad!

Ztratil jsem svůj drahocenný čas, dvě a půl hodiny života tím, že jsem se nechal unést místním hodnocením. Žádný wooow se nekonal. Film mě úplně uspával a ja se pokaždé probudil a snažil jsem se držet oči ve střehu. Blábolení, blábolení a zase blábolení. Po hodině a půl se začne konečně něco dít, to vzápětí skončí a následuje zase blábolení. Je to jako guláš, do kterého hodíte všechno co dům dá, včetně myších exkrementů ze zaprášených políček špajzu. Je to humus, nemá to chuť a chce se vám blejt. Tak to je prosím tolik přeceňovaný film Duna. Ale vůbec mě to hodnocení tady ani nepřekvapuje. Tady ta komunita je plná takových těch ulizaných debílků, co se označili za filmové maniaky a kritiky a oni v tom vidí přece takovou tu hloubku. Cože? Tobě se to nelíbilo? Je vidět, žes to nepochopil. Vůbec tomu nerozumíš. Ten film má úplně epický náboj. Jo vlastně. Jsem já to ale čurák, že tomu nerozumím. Hovno. A ještě si to tu někdo dovolí přirovnat ke Star Wars. Cože? No nedělám si prdel kámo. Tohle se tady fakt děje. Áááááááá cenu za největšího čuráka vyhrávááá? Deniiiiis Villeneeeeeuve 👏👏👏👏👏🥳🎊🎉🍾🥂v závěru musím říct, aby jste se náhodu z toho neposrali. 🖕🖕🖕🖕

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Zajímavější a napínavější než osvícení. Závěr se m moc líbil. To propojení se starým příběhem bylo skvělé.

Star Wars: Vize (2021) (seriál) odpad!

Absolutně debilní sračka nikam nezapadající. Tady si každý dělá co chce. Jakože Sithové používají jakési lightsaberové deštníky a katany. Jakýsi samuraj, co sbírá krystaly, umí používat Sílu, ale není ani Sith, ani Jedi, ani temný Jedi. Je to prostě kundovina. Pak si tu každý hopsá ve vesmíru po křižníku, bez masek, jako by se nechumelilo. K tomu absolutně debilní a trapná japonská animace. Úplné zprznění Star Wars a tohle se tu jako hodnotí kladně. Děláte si prdel? Nadáváte na Disneyho, že dojebal Star Wars, ale pak si tu chrochtáte v těhlech hovnech bez hlavy a paty. Úplné mimo mísu.