Insomnie (2002)

Povedený thriller s dobrou zápletkou. Ani ne až tak mysteriózní, ale přesto napínavý. Film měl podle mě jedinou chybu. A to, že některé věci, co měli zůstat tajemstvím, byli odhalené moc brzy. Pak už divák jen čeká, kdo jaký krok podnikne. Ve své podstatě jako přetlačovaná o tom. Zvítězí ten, kdo má lepší trumfy. Ale jo. Nolan nezklamal.

Hokejové zlato z Prahy (1985) (TV film)

Kdo by rád nevzpomínal na svůj titul :) Československo a následně Česká Republika, malá země v srdci Evropy, největší trn v oku velmocem, kteří si vždy naivně mysleli, že tituly patří jen jim. Vždy v pravý čas jsme jim vytřeli zrak. Od samého začátku, kdy hokej poprvé navštívil českou zem, jsme ho dokázali výborně hrát. Také jsme druzí v počtu medailí - 46 a třetí v počtu zlatých medailí - 12 z toho 6 Československo a 6 Česká Republika.

Darth Maul: Apprentice (2016)

Krásně zpracované. Sedělo mi to do posledního puntíku. Jako fanda SW dávám samozřejmě nejlepší hodnocení. Je to kus práce, vytvořit něco takového. FAN filmy jsou prostě samostatná kapitola a mělo by se na ně také tak nahlížet. Srovnávat to s filmy, je nesmysl. To je jiná kategorie. Navíc, já nejsem až na takové to lítání vzduchem, skákání až do nevím kam a používání Síly až kosmické lodě jsou zmuchlány do kuličky. Je to sice pěkné, ale pak už si to dost protiřečí se starými filmy. Má to být takové rytířské, jako to bylo ve starých ságách. A to většinou i v těch nových bylo. Nemluvě o Force Awakens. Zkrátka, fanoušek žije ve svém světě. Je to tak dobře. A proto to nelze srovnávat.

Peříčko (1997) (pořad)

Jako školák jsem po tají čuměl, to je přece jasné :)

Dotek Medúzy (1978)

Říkal jsem si, jak moc rád bych chtěl vidět film, co mě posadí na prdel. Vsadil jsem na starý film a povedlo se. To jsem ještě neviděl. Mrazivá atmosféra a dech beroucí děj. Film založený na čistém zlu. Geniální!

Zlatý turnaj století (1998) (TV film)

Malé, možná nejmenší nejslavnější hokejové město Litvínov odchovalo několik, dnes již legendárních hokejistů. Ivan Hlinka, který pro HC Litvínov dýchal, vzal 8 svých krajanů. A všichni udělali velký kus práce v národním týmu. Však absolutně nejlepší výkon podali právě v onen slavný rok 1998 a proti těm nejlepším hokejistům a největším hvězdám světa! S nepřekonatelným Dominikem Haškem v brance a spolu dalšími českými vynikajícími hokejisty, jako jsou Martin procházka, Jaromír Jágr, Jiří Dopita, David Moravec a mnoho dalších rozhodli v těch největších momentech onoho turnaje. Postup do finále - rozhodující gól Robert "Albi" Reichel. A finálový zlatý gól - Petr Svoboda. Porazili jsme hokejový svět! a obrovskou zásluhu na tom má právě náš klub. HC Litvínov.

Útěk z Alcatrazu (1979)

Tenhle film mám moc rád. Jeden z nejlepších vězeňských filmů.

Mistři okamžiku (2001) (TV film)

Co dodat. Krásný český hokej. Nezapomenutelný zlatý hattrick.

Mission: Impossible - Národ grázlů (2015)

Další skvělé pokračovaní:) Mission: Impossible je proste série jak má být. Žádná nuda, stále se něco děje. Dobrá akce, dobré herecké obsazení. A soundtrack...ani nemluvím :) Klasika.

Divoška (2008)

Ani nevím, proč jsem si to vlastně pustil. Je to taková klasická americká blbost, kde se ze zlé a protivné holky stane nakonec úplná fajn holka. No. Ale i přesto, že takových filmů jsem viděl víc než dost, tak mě to docela i bavilo. Dokonce jsme se u toho i nasmál. Takže na konec to i kladně ohodnotím. Překvapilo mě to.