Černočerná tma (2000)

Pitch Black je výborný snímek. Vin Diesela tu mám radši než v Rychle a zběsile. A že narozdíl od Vetřelce neměl rozpočet formátu áčkových filmů ? Podle mě tím na kvalitě neztratil. Výborně baví a účel splnil. 100%. A oproti Predátorovi má lepší a strukturovanější příběh. I když... co ne ?

Pevnost (1983)

Rozhodně zasloužené 3 hvězdy. Četl jsem před filmem knihu a kromě šílených efektů mně zklamal i konec. Proč ho udělali takhle šíleně ? Nemohli se držet předlohy ???

Gladiátoři z pekla (2011) odpad!

Nejbohatší království se rozpadá. Omítka jde do pryč. Gladiátoři jsou průřez Historických cenností a navzájem jsou od sebe několik století. Jeden jako z 12. jinej jako ze 14. století. Jo a rvou se a hrajou si na fantasy v době, kdy žu gladiátoři nebyli. Nehoráznost jako blázen. 0,1% za tu holku s velkýma víte čím :-D Celkem ušla. Ale jenom celkem.

A-Team: Poslední mise (2010)

Podobné ražení jako u Postradatelných. S tím rozdílem, že na tohle se dalo dívat. Neeson ukázal, že zahraje cokoliv a vše odlehčuje Sharlto Copley dabovaný Petrem Rychlým. Výborně zpracovaný snímek, který neuraz a člověk se na něj nepodívá jenom jednou. 100% odrovnal Postradatelné.

Darkman (1990)

Liam Neesona mám rád. Starý ale dobrý snímek. Celý až na ten americky superhrdinovský konec a poslední větu. Nic jiného než otevřená vrátka pro další film. To nemám rád. Pohnojili to. Ale jinak 66%.

Matrix (1999)

Film obsahující obrovskou myšlenku. Protože když se nad tím zamyslíte, v jistém směru je to pravda. Keanu Reeves udělal kariéru. Skvělé obsazení, výborný scénář a perfektní hudba. 100%

Ocelový muž (2008)

Účelem filmu nebylo nic jiného, než komerční zátah k fenoménu jménem Ironman. Prostě natočili něco, co se podobně jmenuje a podle obrázku i podobně vypadá. Ale obsahem je sr..čka. 1 hvězdička za 2 pěkný holky. Na ty se celkem dívat dalo. 7%

Titanic (1997)

Pročetl jsem si několik zpátečních komentářů a postřehl, že několik lidí doslova nevědělo, jak svoje špatné hodnocení obhájit a to co v závěru napsali, je naprosto mimo mísu. Nebudu jmenovat, ale pár příspěvků mě dostalo. Osobně musím říct, že Titanic je co do herců, do režie, do scénáře i do hudby precizně zpracovaný. Pro mě 80%. Proč ne sto ? Přiznejte si, ža ať se vám ten film líbí sebevíc, nepodíváte se na něj víc než pětkrát, šestkrát. Aby taky ne: Je zvrhlost, dívat se, jak DiCaprio mrzne. I když pro hodně lidí oblíbená pasáž :-D

Mortal Kombat: Legacy (2011) (seriál)

Jako skalní fanoušek fenoménu jménem Mortal Kombat musím říct, že jako vtip je to dobrý. Ale jinak ? Díl má 10 minut. Z toho tři minuty předmluva a dvě titulky. Takže samotný díl má tak 5 minut. To není seriál ale urážka. Tímhle způsobem bude mít celý seriál tak 500 dílů a z toho 300 jenom turnaj. Měli to zkusit jako film.

Hellraiser II: Svázaný s peklem (1988)

Pro mě osobně snad nejlepší film ze série: Po prvním díle, který byl silný příběhem ale ještě celkem slabý po stránce efektů, přišlo pokračování, které jasně ukázalo, že v roce 1988 vznikl perfektní snímek. Ať už jde o vznik Pinheada nebo o následný zánik cenobitů, film nasadil vysoukou příčku jak, co se příběhu týká, tak po stránce efektové. Nechutný, děsivý a temný. Čistokrevný horor.

Časové pásmo bylo změněno