Soumrak mrtvých (2004)

Anglická parodie na Úsvit mrtvých. Velice mile překvapila. Měla totiž lepší atmosféru než originál.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Kultovní seriál. Tohle označení nesnáší spousta lidí. Co je na něm kultovního ? Originalita, nápaditost, zábavnost s pár herci, ale především nestárnoucí názory, které jsou pravdou dodnes. No a taky hláškami, které slyšíte kolem sebe a pokud jste seriál neviděli, nevíte ani, že jsou odsud.

Spalovač mrtvol (1968)

Nejšílenější role pana Hrušínského, ve které ukázal, že je skutečný umělec a zahraje opravdu cokoliv. Jedno z nejlepších zfilmování knihy a to právě díky pozoruhodnému a neuvěřitelnému výkonu pana Hrušínského, kterému tu roli člověk věřil, aniž by chtěl. 100%. Nemůžu jinak.

Kmotr (1972)

Výborný snímek. Al Pacinova cesta na vrchol. Po shlédnutí pochopíte proč. Doporučuji ale v původním znění s titulky kvůli cizím pasážím. Perfektní pohled na a do mafie padesátých let.

Rallye smrti 2 (2010)

Myslel jsem si, že ten film stojí na Stathamovi a ukázalo se, že ani ne. Dany Trejo mě mile překvapil a celkově dobře obsazený prequel ani v nejmenším nezklamal.

Počátek (2010)

Výborný strhující snímek. Ukazuje neuvěřitelnou myšlenku a to se vším všudy. V průběhu na všechny pro, proti a otázky také odpoví a je dotažený do konce. rozhodně 10/10.. 100%. DiCaprio mě mile překvapuje.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Za co přesně tenhle film dostal tak vysoký hodnocení ? Za zmršenej konec a několik odběhnutí oproti knize, udělaný jen pro efekt, nebo za co ? Vskutku nevím. Ale čemu se divím ? Dostal to Yates. Už zas. Poslední díl, který se mu povedl, byl Fénixův řád. Princ dvojí krve byl běhání od ničeho k ničemu a tady už škoda mluvit. Komerční tah. Nic víc. A to mám sérii H.P. hodně rád. 40% za to, že áčkovej režisér a áčkově točenej film ještě neznamená áčkovej výsledek.

Max Payne (2008)

Pro mě osobně perfektní snímek. Moc hezky se držel předlohy. Mark Wahlberg zahrál Maxe skvěle. Bohužel hlavním enginem hry byl tzv "Bullet time" neboli zpomalené záběry na letící náboje. Použít ho však bylo zcestným vzhledem k bohatému využití "Bullet time" v sérii Matrix. Proto se tvůrci rozhodli upřít více snahy do příběhu a to je možná škoda. Pár záběrů skutečně věrohodně kopírovalo hru až do morku kostí, Nebylo jich moc, ale aspoň ai je člověk o to víc užil. 100%

Partička (2011) (pořad)

Konečně i u nás něco, na co se dá dívat. A není to špatný. Bohužel vtipností slovensko netrumfnou. Navíc jejich styl zábavy očividně moc lidí nepochopilo. O dost přišli. Pro mě 80%.

Partička (2009) (pořad)

Perfektní zábava. Vynikající záležitost plná skvělých nápadů. Mimo to doporučuju vyzkoušet. Na dlouho zabaví. Nemá to chybu. Plno nápadů. 100%