Želvy Ninja (2007)

Zelvy ninja sem jako malej sledoval furt. Trochu sem se obaval podle predchozich komentaru, ze to bude jenom o Leonardovi a Rafaelovi. Pravda ze maji v pribehu navrch, ale popravde mi to moc nevadilo. Nevim jestli to bylo dobrou naladou nebo cim, ale u vetsiny gagu sem se i uchechtl a to sem na to zatim koukal jenom v anglictine bez titulku :o) Skoro mi bylo lito ze to skoncilo, ale jestli sem dobre pochopil zaver, tak by mohlo byt naslapnuto ke 2 ... tak se nechme prekvapit ;-)

Král Artuš (2004)

To ze se film nedrzi az tak moc "puvodni" predlohy mi osobne ani tak moc nevadilo .... stejne, kdo z nas vi, jak to ve skutecnosti bylo s Artusem. Me osobne se film libili jako takova "pohadka" pro dospele. Jasny, scenar je o nicem, ale koho to ku*a stve. Ja sel na tenhle film se pobavit ... a zabavy se mi dostalo vrchovatou mirou. Takze, kdo si zaklada na hustoriii, ruce pryc, kdo ma rad "akcni pohadky za stredoveku", tak vam je 21 prstu malo ;-)

Krvavý diamant (2006)

Tak tenhle film me hodne prijemne prekvapil ... cekal sem nejakou "chujovinu", ale bylo to opravdu velmi .... jak to jen rict. No, dve hodky utekly jak voda a jak sem DiCapria nesnasel, tady se mi fakt libil :o) Asi si na to zajdu jeste do kina ...

Equilibrium (2002)

muj uplne PRVNi akcni film na PCdlu .. a po pravde... v dobe kdy sem to videl mi bylo 17 a naramne sem se bavil o 2 roky pozdeji sem se na to koukl znova a zase se bavil a ted.... ted na to koukam po 3. behem 4 let (jezisi kriste, zastavte negdo ten cas ;-) ) a zase se bavim, protoze proc? Prototze Sean Bean a Christian Bale patri do mych VELKYCH oblibencu a protoze to je fakt narez film, verte mi, sice to neni buhvi jakej pan prstenu (kteryho miluju), ale tahle podivana stoji za to .... komu se libil batman begins, ten by se na to mel podivat TUPLEM ... (oka, hned jak vystrizlivym, tak to prepisu :-) )

Saw 3 (2006)

Krava podivana, ktera me popravde moc nebavila.. Na druhou stranu, doufejme ze to je posledni dil z teto "trilogie" a ze pila uz dorezala. Prece jenom dil od dillu si hodne rychle otupuje ostri.

Hostel (2005)

Tak ta jedna hvezda je jenom za to, ze se to natacelo v Ceskym Krumlove, kam sem chodil 4 roky na gympl, jinak je to chujovina na n-tou.

Auta (2006)

A dalsi animovana pohadka ... ze ja mam dycky kliku a musim se na to kouknout

Potomci lidí (2006)

Inu nevim presne co jsem od toho ocekaval, ale kazdopadne me to dost zklamalo, pze takovou koninu sem uz dlouho nevidel. Aspon ze ten vychod z baraku ke konci je krapet cool. Jinak nuda nuda nuda.

Obchodník se smrtí (2005)

"Cestujici naboj" uplne sqelej. Jinak hodne zajimavej film, tak nejak me moc ani nenapada co k tomu dodat...