Ong-Bak 2 (2005)

Paradni akcnak, jenom skoda toho odflakleho pribehu :( To co Tony predvadi nakonci sem jaxi nechapal :D Fakt brutalita, pro milovniky akcnaku povinnost, pro ostatni.... no, v podstate taky :D Sice sem chtel dat "jenom" 4*, ale po druhym zkouknuti konce, sem se neubranil a tu 5-tou sem tam proste musel dat (:

Doba ledová 2: Obleva (2006)

Hmm... bohuzel sem zklaman... Cekal sem vetsi zabavu, ale jediny kdy sem se fakt zasmal, byly chvile s praveverkou :-)

Hra (1997)

No, vetsinu filmu sem netusil vuuubec vo co vlastne jde, ale ten konec se poved :) I kdyz newim newim, asi fakt zacnu bejt paranoidni vuci zenskym (vcera sem cucel na U-turn) :D

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

K tomuhle dilu jsem se dostal opravdu jenom nahodou a jaxi sem ani neweril ze to bude pokracovani puvodnich dilu.. A nemylil sem se. Je to proste jenom dalsi pokus jak vytriskat nejaky ty penize z duverivych lidi. Ne ze by to byla uplna chujovina, ale je to docela podprumerna komedie.

Horizont události (1997)

Tak co nam dneska davaj v bedne... Hm, nakej Horizont udalosti, no to bude asi nejaka ptakovina, ale nic jinyho tam stejne nejni... Jooo, kdybych ja jenom tusil, co se na me chysta. U tohohle filmu sem myslel, ze hodim bobana do kalhot. A kdyz to fsechno skoncilo (nastesti mam pevny sverace, taxe mi nestala "nehoda" ), taxem jenom tak sedel a cumel a bal se pohnout.. Pro me, nejlepsi Sci-Fi thriller, jakej sem zatim videl.

Co ta holka chce (2003)

Takova klasicka "emericka" romanticka komedie. Nic prekvapiveho, konec clovek tusi uz po prvnich 10 minutach filmu, ale me se to docela libilo :) Do kina bych na to rozhodne nesel, ale jako jednovecerni pohodovka, proc ne. Ac sem to necekal, taxem se u tohohle filmu i parkrat (asi 3x) zasmal i nahlas a par usmevu se mu ze me taky povedlo vyzdimat. A to uz je prece jenom co rict, pac u ostatnich "komedii" povazuji za uspech, kdyz se pousmeju.. Na 4 hvezdicky to neni, ale slusnych 3 a 1/2 si to urcite zaslouzi.

Armáda temnot (1992)

Nemuzu rict, ze bych se u toho nebavil, ale prece jenom jsem od toho ocekaval vic. Hlasky jsou opravdu velmi povede, obcas jsem se i pekne zasmal (coz se mi u novodobejsich americkyh komedii uz dlouho nestalo), ale prece jenom mi tam jeste neco chybelo. Davam opravdu zaslouzenych 3 a 1/2.

Měsíc 44 (1990)

Pravdepodobne prvni film vubec, ktery jsem videl v kine. To mi tehdy bylo hoooodne malo. Sice to je jen becko, ale me se to tehdy hoooodne libilo.

Lupiči paní domácí (2004)

Na to ze to mela byt komedie, jsem se ani jednou nepousmal... spis sem to tak nejak pretrpel a modlil se aby byl konec. Nektere sceny zbytecne dlouhe az trapne a ftip nikde.

Kruh (2002)

Me se kruh moc nelibil, ale asi to bylo tim, ze mi kazdej 5x vypravel ty nejlepsi sceny a kdyz jsem na to tedy konecne kouknul, taxem jenom cekal, kdy tam bude tohle, kdy tamto... takze z celyho filmu sem nic nemel...