Našli mě naši (2006)

Takova pohodova komedie, ktera neprekvapi, ani neurazi.

Sexy Pistols (2006)

Film utekl jako voda... a kde nic tu nic... Pro me zadne prekvapeni ani zadne zklamani... proste sedej prumer, na kterej se uz v zivote asi nepodivam... 2 a 1/2*

Aeon Flux (2005)

Ale jo, dalo se na to koukat, sice to byla pekna ptakovina, ale Charlize to tam fakt moc sekne a libilo se mi to o neco vic nez Ultraviolet. Nejsou to plne 3*, spis to jsou hodne dobry 2.

Ultraviolet (2006)

Prvni akcni scena suppa, a pak uz to bylo jenom horsi... Vsechno takovy osklivy, sterilni, preplacany pocitacovejma trikama, ktery stejne nebyly nic moc. Takze jedna hvezda za 1. scenu a druha hvezda za moji veeeelkou oblibenkyni Millu Jovovich :)

Buď v klidu (2005)

Mno, mel sem tenhle film hodne dlouho, nez sem se odhodlal na nej kouknout. Kazdej me zrazoval, ze to je docela ptakovina a i podle hodnoceni to tak vypadalo.. Ale pak jsem se paradne bavil. Celou dobu sem se ani na chvili nenudil. Sice prd rozumim tomu, jak kdo hral, ale pro me je hlavni zabava, a tady sem se bavil, proto 4*

Chaos (2005)

Ale jo, docela dobry.. Neni to nijak extra oslniva zabava a uz si to asi ani nikdy podruhy nepustim, ale nebylo to nejhorsi. Pravda zvratu je tam dost, bohuzel vetsina se da ocekavat. V celku tedy tomu davam 3 a 1/4 * :)

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

Newim, mam z toho jakysi rozporuplny pocit. Popravde jsem od toho cekal krapet vic. Mam tak nejak pocit, ze uz je to (jak psal Tom Hardy) dospelejsi pokracovani. Depp dela sice stale skopiciny, ale uz to pro me neni ono, uz to mam asi moc okoukane z jednicky (aby ne, kdyz sem ji videl nejmin 15x). Aby nedoslo k nedorozumneni, je to PARADNI film, ale u me stale vitezi jednicka.. Ted si rok pockejme na 3 a uvidime... :)

Scary Movie 4 (2006)

Ach jo :( Velke zklamani. U trojky jsem se bajecne bavil cely film, bohuzel ctyrce dojde nekde v pulce dech a pak sem se do konce filmu ani nepousmal a to sem se na to tak moc tesil... proc PROC?! Kazdopadne pokus o sebevrazdu je pro me asi nejlepsi scena z celeho filmu.

Obávaný bojovník (2006)

Inu, co dodat. Jet Li a paradni akcni podivana. A dokonce to je prvni film (kterej sem s nim videl), ve kterym se smeje ;-) I kdyz mi trosku chybi par minut filmu, kde mohlo byt, jaxe ze samolibyho hajzlika stava good guy.

Cellular (2004)

Ale jo, ja se docela pobavil... Dal sem si to jako oddechovej filmik po veceri a docela to splnilo ucel. Jak kazdej pise o tech nelogicnostech... asi sem byl fakt prezranej a nejak sem si jich ani nefsimal :D Pekne to odsejpalo, ja se bavil, co vic si muzu prat:-) Na **** to nejni, ale tech *** a 1/2 by to bejt mohlo. Prece jenom uz na to asi v zivote nekouknu ;-)