Resident Evil (2002)

Určitě to není veledílo, ale pro ty co pamatují první hry RE na PC...

Sněhurka a lovec (2012)

Výborný vizuál a prázdný obsah a to nestačí.

Soumrak nad Jižní Afrikou (2005)

Tak tohle jsem nečekal! Slvělé herecké výkony, hodně drsné drama se špetkou humoru a k tomu krásná hudba i kamera.

Černí baroni (1992)

Škoda jen občasné přemíry vulgarity.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Seriál, resp. SG-1 S01 jsem viděl teprve nyní v roce 2012 a musím říct, že jsem hodně překvapen. Pravda, triky nejsou zrovna absolutní špičkou, jenže to vůbec nevadí. Ten kdo mám rád sci-fi a není suchar bude nadšen. Pro ty co dávají 1* apod.: Tento seriál si utahuje sám ze sebe, je v něm spousta nadsázky a takový ho je třeba brát. A hloupé to teda rozhodně není.

Království (2007)

Když si tak čtu zdejší komentáře tak nemohu pochopit, proč takové množství zdejších hodnotících vychvaluje jak je to cool akce, ale zcela zpomíná na reálnost akcí a taky smysluplnost dialogů ve filmu. Vždyť je to jen vymývání mozků. Ach jo.

Bitevní loď (2012) odpad!

Nečekal jsem moc, ale tohle...stupidní scénář, herecké výkony taky nic moc, snaha o vtip, která skoro nikdy nevychází, snad jen ty efekty za něco stojí. Pokud chcete, aby Váš mozek nepřestal fungovat, tak se tomuto filmu vyhněte hoooooodně velkým obloukem.

Kontakt (1997)

Jojo, moje srdcovka. I díky tomuto filmu jsem kdysi zapojil moje PC do projektu SETI:)

Potomci lidí (2006)

Silně depresivní a taky s troškou nadějě :)

Zodiac (2007)

Tak tohle se mi zase tak často nestává, po prvním shlédnutí jsem byl nadšen, ale asi po 3 letech nový pokus, a ani jsem to nedokoukal, dostavila se nuda!