Lesní duch (1981)

Jedna z legend hororové scény. Miluji ten film a tu děsivou hudbu. Hlavní hrdina zahrál skvěle. Remake mne zklamal...

Casino (1995)

Casino, hazard, gemblerství, Sharon, De Niro a samozřejmě nervní Joe peci. Co víc chtít.

Mafiáni (1990)

Scorsese natočil výborný počin o vzestupu obyčejného kluku na jednoho z mafiánských bossů. Film mě bavil od začátku do konce a velmi sem si ho oblíbyl. Robert De Niro, Ray Liotta, Joe Pesci myslím si že nikdo jiný než oni tři nemohly být v hlavních rolích.

Van Helsing (2004)

Trochu netradiční způsob spojení Drákuly, Dr.Hyde a Frankensteina. Tenhle způsob se ale vyvedl. Film skvěle promyšlený na výborné úrovni. Scénář, příběh na jedničku. Herecký výkon Jackmana a Beckinsale je nezapomenutelný. Akční romantika ve filmu nechybí. Scény, záběry a efekty stojí za to a vypadají opravdu krásně. Film jsem viděl v kině a dávám mu rovnýh 100%.

MTV Cribs (2000) (pořad)

Krásné domy celbrit můžeme díky Cribsu prozkoumat : )

Copak je to za vojáka... (1987)

Výborná česká komedie o tom jak celá armáda chytá Jiřího Langmajera. Snad každý ten film zná a když je v tv je nutno ho sledovat a bavit se.

Identita (2003)

Golfista vše vystihl, přidávám za něj eště jednu *.

Orphan (2009)

SUPERPERO by si zasloužil Osacara za ten komentář. Jinak vyborný horor ze kterého mě mrazilo dlouho potom. Neadoptovat děti.

Avatar (2009)

Kouzelný film roku 2009. Krásná příroda a místo děje. Ta hudba a romantika. Sam Worthington a Zoe Saldana jako dva modří lidé. Avatar mi přípomíná procházku růžovým sadem až na to vojsko. Krásný příběh a dávám mu Oscara jak za režii tak za film. AVATAR SI HO ZASLOUŽIL.

Návrat do budoucnosti (1985)

Film , kterému se nedá nic vytknout. Ani ta nejmenší chybička se nenajde. Skvělí Fox a Lloyd jsou výborní. Cestování časem byl výborný nápad Zemeckise a já ho díky tomu cením. Miluji tenhle film. Sranda příběh prostě všechno. 100% je málo.