Poslední čas na lásku (2008)

Dustin Hoffman a Emma Thompson jsou ten důvod proč bych si tenhle film znovu pustil. Chemie mezi nimi funguje dokonale

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Filmový zákon o sequelech praví, že pokračování úspěšného filmu musí být dražší a musí tam všeho být několikanásobně víc. Ale většinou se při dodržování tohoto zákona stane, že z toho, co dělalo původní film skvělou zábavu, nezbude vůbec nic. Tento případ je toho důkazem. Brian Singer měl dobrý příběh, partičku známých hrdinů a navíc v podání fantastických herců...ale co z toho, když to není ono. Když se z příběhu vytratili postavy. Ano jsou tam, jsou velmi dobře zahrané, ale jejich charakter jakoby zmizel. A navíc nehledě na to, že oproti Avengers, kde každý měl svůj prostor, tady jakoby nikdo nikde není. Wolverine a Beast dokonce nemají ani žádnou pořádnou akci. A totéž platí pro ostatní. Je to škoda, protože pro tenhle film platí to samé co pro film Wolverine...PROMARNĚNÁ ŠANCE

Temný případ (2014) (seriál)

Perfektní. Prostě a jednoduše PERFEKTNÍ

Raubíř Ralf (2012)

Jsem pamětník starých arkádovek a už jen z principu se mi tenhle film musí líbit. A líbí. Je to milé, krásné, lehce předvídatelné a hodně zábavné. Navíc musím pochválit i český dabing. Samozřejmě je plusem i nostalgická atmosféra, která tomuhle filmu dodává to něco navíc. Jeden z nejlepších animáků poslední doby

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Hrdinové jsou sympaťáci, akční scény jsou opravdu akční a triky jsou hodně reálné, nicméně si to jede ve svojí malé marvelácké šablonce a neuhne to z ní ani minutu.

Mr. Bean - Trable pana Beana (1991) (epizoda)

Scénka s vosou není sams o sobě špatná, ale stojí ve stínu naprosto dokonalé scénce u zubaře. Ve stínu této absolutně perfektní grotesky by totiž leccos vypadalo slabě

Mr. Bean - Veselé Vánoce, pane Beane (1992) (epizoda)

Jeden z vrcholů grotesky. Charlie Chaplin, Buster Keaton, Laurel, Hardy a vůbec všichni králové němých grotesek by museli zaplesat blahem,z toho co tu předvádí Rowan Atkinson. Podle mě se jedná o vůbec nejlepší díl Beanovských komedií. Ať už je to výběr baňky, dirigování kapely, nadívání krocana nebo intermezzo s jesličkama. Jedním slovem - DOKONALOST

Tenká modrá linie (1995) (seriál)

Výborný sitcom, ve kterém se Rowan Atkinson předvádí ve světle, které mu absolutně dokonale sedí. Hraje postavu, která dokáže s naprostým klidem a drsným sarkasmem utřít kteroukoli jinou postavu. V českém dabingu navíc ještě s hlasem Jiřího Lábuse, který k němu výborně sedl. Já mám tenhle seriál i přes pár hluchých míst velmi rád

Johnny English se vrací (2011)

Oproti jedničce slabší, ale i tak zábavné. Není to sice jediný proud smíchu po celý film a spoustu času se spíš člověk jen lehce usměje, ale některé gagy jsou vskutku neuvěřitelně dokonalé. A Rowan Atkinson by si zasloužil dostat vážnou roli. Opravdu zasloužil