Nejdelší den (1962)

Sice je na tomhle filmu znát zub času, ale i přesto pro mě zůstává nejlepším válečným filmem. Úžasné obsazení největšími hvězdami své doby, vynikající pohled na válečníky na obou stranách barikády a navíc se film nezaobírá pouze jednou bitvou dne D, ale dává přehled o všech bojích a událostech co se tehdy staly. Navíc mě dodnes udivuje ta úžasná scéna, kdy spojenci útočí a běží podél řeky dlouhou ulicí až do krytu v jednom dlouhém nepřerušeném záběru. Úžasný film

O chytrém Honzovi (1985) (TV film)

Tak trochu jiná pohádka. ale docela zábavná

Jak se budí princezny (1977)

příjemná a jednoduchá pohádka, která je z těch které se už netočí. Příjemní představitelé a laskavý humor zaručí pobavení pro malé i velké diváky. Jedna z mých oblíbených pohádek

Žena za pultem (1977) (seriál) odpad!

Tak nesympatickou ženskou jako Jiřina Švorcová aby člověk hledal lupou.

Šíleně smutná princezna (1968)

Jedna z nejlepších českých pohádek s chytlavýma písničkama a sympatickým a milým humorem.

Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště (2005)

O čem ten film vlastně je? Po pravdě je o hovně. Ve filmu se vlastně nic neděje. Jan Budař je sympatický jak vřed na prdeli a Richard Krajčo hraje debila, kterého by vám asi mělo být líto, ale mě byl k smíchu. Obrovskou tragédií je také to, že zrovna tahle ptákovina je posledním filmem takové herečky jakou byla paní Zázvorková

Román pro ženy (2004)

pár vydařených vtipů v nepovedené romantické komedii.

Z pekla štěstí (1999)

pohádky Zdeňka Trošky byly vždycky tak trochu jiné, ale aspoň měli své osobité kouzlo. Ale tenhle paskvil nemá nic. Žádný pořádný děj, žádného sympatického hrdinu, žádného opravdového záporáka a navíc má hnusného draka. je to kravina

Svatba jako řemen (1967)

škoda že Vladimír Pucholt toho nenatočil víc, protože tady se mu výkonem vyrovná snad jen Iva Janžurová a švihlý ženich Jiří Hrzán. Pucholt sype hlášky jednu za druhou a díky němu je tahle komedie jednou z mých nejoblíbenějších