Jen blbni! (2006) (pořad)

Izer umí být vtipný, i když je kolikrát současně trapný. Má na to prostě ksicht. Vždycky mě baví.

Valkýra (2008)

I když člověk ví, jak to dopadne, je to stále napínavé. Podobně jako United 93. S tím rozdílem, že Singer ten intezivní zážitek rovnoměrně rozdělil do celého filmu. Greengrass si to nechal nakonec a já jsem málem dostal infarkt. Ani mi nevadilo, že všichni Němci mluví anglicky. Navíc ten přechod z Cruisovy němčiny do angličtiny byl, myslím, vyřešen velmi elegantně a nenásilně. Rozhodně doporučuju také kvůli poselství, které Valkýra nese.

Ta holka se nezdá (2008)

Nevyvážené technické zpracování a herecké výkony. Ale scénář se vydařil, stejně jako výkon hlavního hrdiny. Několikrát jsem se zasmál a nenudil jsem se.

Volejte Novu (2003) (pořad)

Volejte řediteli je nepřekonatelný pořad!

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Hromada skečů různých žánrů naházených za sebe dosti chaoticky. Navíc Bay stříhá tak hekticky, že ani akční scény si neužijete tak jako v jedničce. Další prvek, který narušuje křehkou dějovou linii, jsou úlitby dětem. Mám na mysli zejména dva zbytečné a otravné roboty v klackovitých letech. Ani Jablonskeho hudba nemá prostor se rozvinout v nějaké kompaktnější pasáže, protože na to prostě není čas. Druzí Transformers jsou uspěchaní, nekonzistentní, infantilní a tentokrát opravdu pitomí. Zklamání!

Terminator Salvation (2009)

Road movie se skvělými triky a hromadou terminátorů, která se od začátku do konce nezastaví a srandovně končí.

Hip Hap Hop (1992) (pořad)

Až na košandu v podstatě dobrá soutěž s dětmi pro děti. Skoro nikdy jsem nevynechal.

Jáma a kyvadlo (1961)

Výborně budovaná atmosféra a gradace tísně a nejistoty! Místy jsem se opravdu dost bál. Není nad to, koukat na takové filmy v noci a úplně sám!

Aeon Flux (2005)

Je to jako jedna dlouhá a špatná epizoda Krajních mezí. Docela mě zaskočilo, jak televizně to vypadá.

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Pá pa pa pá pá pá, pam - pa padada dam... Snažil jsem se nevynechat žádný díl. To se bohužel nedařilo. Ale kolikrát tahle soutěž strčila do kapsy sebelepší thrillery, akční filmy a nervy drásající dramata!