agrimon

Švýcarsko

<< předchozí 1 2 3
    • 7.12.2017  22:29
    Dunkerk (2017)

Veľké očakávania, veľký potenciál. Prestrihovanie scien ma vyrušovalo. Monológy dosť slabučké, povedal by som, že pocitový film o chaose a strachu. Nikto nemôže odoprieť Nolanovi perfektnú kameru a celkové realisticky spracované prostredie..rovnako pocity vojakov na mori či na súši..ale k filmu patrí aj nejaký scénar, nejaký dej..čo tento film bohužiaľ nemal. Len tak tak som to dopozeral, žiadna gradácia..len čakanie kým to skončí. Znovu by som si to nepozrel. Preto bohužiaľ za 2*.

• 4.9.2017  16:56
    Zygote (2017)

http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Undead+Amalgam Uplne mi to pripomenulo ta prisera hru bloodborne. Bez myslienky..ale Dakota je sympaticka :)

• 17.7.2017  20:51

Perfektný začiatok, prekvapujúca tajomná atmosféra,postupné odhaľovanie tajomných kameňov a supersily, no asi niekde v polovici najprv začne dookola dej stáť na mieste.. 20 minút riešia to isté a nič sa nedeje..a keď sa schýli konečne k akcii.. príde mi to úplne jak určené pre publikum 7 ročných detí. Potenciál, ktorý sa nenaplnil..prirovnal by som to k Transformerom alebo Ninja korytnačkám. Hádam nikto neplánuje pokračovanie.

• 16.7.2017  21:33

Možno som dal trošku vyššie hodnotenie ako si to v skutočnosti zaslúži.. Ale bola to príjemna oddychovka so super čarovným svetom a navyše nemám to ani ako porovnať s predošlími verziami filmov. Každopádne Emma Watson sympaticky zahrala.

• 30.4.2017  21:59

Neviem, či som dal niekedy komicsovke od marvelu 5*. Vyplýva to aj z toho, že postava Wolverina je moja obľúbená. Film sa nesie v depresívnej nálade, zároveň v dokonale prepracovanej akčnej atmosfére s dramatickým záverom. Za tie roky, čo hugh hral Logana vo všetkých dieloch série, si ani neviem predstaviť kto by to mohol zahrať lepšie.

• 14.2.2017  00:26

Suprovo spracovane..metaforicke pribehy lieciveho tisu robia tento film vynimocnym.. Celkovo silny emotivny zazitok..kde vo finale tiekli slzy.

• 22.1.2017  23:10
    Kolonie (2015)

Šokujúci príbeh o nekontrolovatelnom tabore v Chiile kde sa diali naozaj otrasne veci. Velmi dobra atmosfera, bravurna Emma Watson rovnako aj Daniel Brühl. Film z ktoreho mate zimomriavky od zaciatku do konca.

• 27.6.2016  11:46

Že niekoho baví do okola toto isté natáčať. Horory už ,,vymreli".

• 6.12.2015  01:16
    Victoria (2015)

Ja som ani nedýchal od polky filmu

• 11.11.2015  21:03
    Love (2015)

Súhlasim s ,,POMO-m,, bolo to rozsekané chronologicky, ale neprišlo mi to až tak neprehľadné, keďže, vo filme boli prevažne na platne dokopy traja herci.. Ja si to dovolím o jednu hviezdičku nadhodnotiť a to nie kvôli samotnému deju, lebo ten bol v podstate dosť jednoduchý, ba dokonca trošku plytký, ale kvôli samotnej atmosfére, ktorá ma miestami mrazila... celé to na mňa pôsobilo dosť poeticky, melancholicky..miestami až depresívne.... a spolu s tými porno scénami v takomto rozsahu (myslím, že 60 % záberov je sex, ktorý je zahratý celkom realisticky) je to jedinečný film pre mňa. Čiže celkovo je to podľa mňa zaujímavý experiment zo strany Noého, aj keď určite nie šitý pre každého.

• 1.3.2015  21:05
    The Humbling (2014)

Al pacino je výborný herec, ale tento film nemá nič extra do seba. Hneď v prvej scéne,tá istá replika ako v birdmanovi, teraz neviem kto koho okopíroval..ale celkovo veľmi ťažkopádny drive.

• 16.2.2015  14:44

Soundtrack je bohovský! Príjemná romantika ako stvorená na večer s priateľkou :)

• 30.11.2014  13:12
    Chlapectví (2014)

Príbeh reality života, bez žiadneho pozlátka, komercie a marketingových výmyslov. Film opisuje kolobeh života od detstva cez dospelosť, momenty šťastia a lásky ale aj problémy v rodine či spoločenskom živote. ,,V čom je pointa? je to len filozofovanie o živote" Nikto nevie čo príde, ale základ je si veriť a robiť to, z čoho máš radosť. Samo ale nič nepríde, pokiaľ sa o to nepričiníš. Naozaj krásny príbeh na zamyslenie. Patricia Arquette ma v úohe matky, ktorá bola odkázaná sama na seba a napriek tomu vydržala všetok ten tlak a zodpovednosť, len pre svoje deti.. veľmi milo prekvapila.

• 20.11.2014  00:22

Veľmi príjemná komédia, obaja herci majú charizmu a podľa mňa zapadli narozdiel od názoru iných. Čo sa týka príbehu je jednoduchý a asi trochu slabší, ale tá myšlienka je pekná a celková atmosféra super. Reese Witherspoon nádherná ako stále a vďaka nej to u mňa získalo nadpriemer :)

• 23.10.2014  22:53

Neviem či som sa nesústredil, alebo mi niečo uniklo, ale nejak mi to nedoklaplo tie strihy a nejako som stratil poentu. celý čas som si myslel, že psychiater, nie je žiaden psychiater a, že jeho priateľka je len výtvor jeho fantázie..potom sa vyskytla servírka, ktorá nepracovala už ako servírka a vlastne neviem, načo ju tam vlastne dávali.. proste je to tak trochu chaos. Páči sa mi komentár od: B!shop s ktorým súhlasím.

• 12.10.2014  23:37
    Flashdance (1983)

Nemôžem si pomôcť ale ja proste tieto hudobne veci milujem! A špeciálne osemdesiate roky.. Miestami som chcel dať 5 hviezd...Jennifer bola úžasná..

• 11.10.2014  21:13
    Fakulta (1998)

2 hviezdy za nahu ,,kráľovnú" ...očakával som viac, monotónne, miestami vtipné no vcelku americký teenage nudný ,,horrror"

• 21.8.2014  09:51
    Divergence (2014)

Áno, hrozba zneužitia moci je pekná téma. V tomto filme mi chýbala zápletka, divák pozerá,... hlavné postavy tam trénujú ale dokopy sa nič nedeje. Nemôžem si pomôcť, ale to vyberanie do frakcií pri stole mi strašne pripomínalo čarovný klobúk z Harryho Pottera, a myšlienka zbavenia emócií kvôli udržaniu poriadku sme už videli dávnejšie v snímku Equilibrium. Technicky to bolo urobené celkom fajn, chápem že je to točené podľa predlohy, ale viac originality by sa neuškodilo. Vcelku ma to ani neprekvapilo, dostal som presne to, čo som očakával. No vedomie, že sa bude točiť pokračovanie tohto nezmyslu nechápem... Americký trh má ale dosť priblbllých blbečkov, ktorí sa vyzbierajú na zisky každého odpadu.

• 12.8.2014  12:52

Serion možno máš pravdu, ale mňa tie videá bavia, a je tam aj štipka pravdy, pretože dosť vecí na Slovensku funguje podivne. Nemyslím si, že to ale tento dokument zmení, skôr je to robené pre propagáciu autora. Ktovie možno budeme mať novú politickú stranu :)

• 6.8.2014  22:07

Božee, moja najobľúbenejšia postava ,,spajdy"...a tak zleeeee .... nepasuje mi ten herec vôbec ako peter parker... ale to nebol ten problém, srať na to aká tvár tam je..ale nefungovali tam žiadne emócie, všetko bolo akési umelé. Miestami romanticko-dramatická uspávanka. Jednoducho Marvel robí filmy na hop-alebo-trop, tohtoroční X-meni, boli úplne vydarení, ale toto naopak roztiahnuté a bez zmyslu. Sorry, chcel by som aby to Marvel robil v štýle Warner Bros - Dark Knight, nech sú tí superhrdinovia spracovaní v žánri akčného thrilleru, namiesto rozprávky pre 12 ročné deti, ale chápem, aj títo diváci to pozerajú a v ich veku by som to poňal asi úplne inak :)

• 2.1.2014  16:24

Nádherne spracovaný príbeh o živote, láske, strachu, ale aj smútku. Je to film plný emócií, v ktorom ma kingsley a cruz dostali. Bolo to krásne zachytené a niektoré momenty ako bola hra na klavíri, prezeranie obrazov, alebo fotenie boli presne tým správnym korením, ktoré vytvorili tak kompaktný a uveriteľný príbeh.

• 9.12.2013  23:58

Maximálne nabitá atmosféra, aj keď som neočakával veľa, úplne ma to vtiahlo, miestami som mal pri niektorých telefonátoch zimomriavky. Oliver Stone je jedinečný, dokáže aj z obyčajnej veci urobiť neobyčajný zážitok.

• 6.12.2013  19:06
    Elysium (2013)

Nehovorím, že to bolo až tak zlé, ale jednoducho mi to nesadlo, nemal som z toho žiadny pocit, miestami som zaspával. Pre mňa to bolo monotónne a hoci základná myšlienka bola myslená dobre, slabý scenár a aj atmosféra.

• 9.11.2013  02:56

Toto nebol eroticky film..to bolo hardcore porno.sice so zaujimavymi barakudami..ale julia celkom ušla :D

• 9.9.2013  10:50

Tak k tomuto snímku: Naozaj neviem čo si mám o tomto myslieť a neviem posúdiť do akej miery to bolo marketingovým ťahom, alebo žeby to bol 100 percentne hodnoverný dokument zo zákulisia Joaquina? Dnes už vieme, že tento herec pokračuje v svojej hereckej kariére a žiadny hip-hop sa konať nebude. Každopádne ak toto nebol fake, tak to bola na mňa silná káva a nečudujem sa, že mediálne známe osobnosti sú mnohokrát na dne vďaka médiám atď....

• 29.8.2013  14:01
    The Ledge (2011)

Vo mne to vyvolalo veľmi silné emócie, v tomto prípade platilo, pre lásku sa oplatí aj zomrieť.

• 2.7.2013  12:03
    Moon (2009)

kevin spacey zabil :D

• 10.6.2013  23:46

Ach bože, Mcclain 15x opakuje že je na dovolenke... Podľa mňa by mal ísť do dôchodku a urobil by najlepšie.

• 10.6.2013  13:43
    Stoker (2013)

Opäť som sa dal ovplyvniť hodnotením, v dôsledku čoho som očakával od filmu viac ako mi film samotný odovzdal. K hereckým výkonom nemám žiadne výhrady, obzvlásť sa mi páčila scéna pri piáne. Tento film je zameraný viac na pocity diváka a hlavným nedostatkom je plytký dej. Pri tomto filme mám pocit, že som už tucet podobných videl. Napriek tomu musím vyzdvihnúť nádhernú a príťažlivú Nicole Kidman. PS: Odporúčam kuknúť ,,Sympathy for Mr. Vengeance"___ ,,Old boy"___ ,,Sympathy for Lady Vengeance".

• 6.6.2013  18:19
    Jack a obři (2013)

Áno uznávam, technicky dokonale spracované, ale keďže tento príbeh veľmi dobre poznám, tak ma to nejak nedostalo. Rozhodne to nie je z tých fantasy, ktoré by som si pozrel 2 a viac krát. Ale myslím že mladších divákov, ktorí nevideli staršiu verziu určite poteší :-)

<< předchozí 1 2 3