Wolverine (2013)

Hrozná nuda. Tohle raději nemělo vyjít. Jsem fanouškem X-menů, ale tohle bylo moc.

Líbáš jako ďábel (2012)

Tak tohle se moc nepovedlo. První díl byl pro mně v celku hodně povedený. Zasmál jsem se, mělo to nápad. To co ale tvůrci předvedli v tomhle se nedá ničím popsat. Už to nemělo nápad, vtipné scény již nebyly tak vtipné a k tomu ten příběh, které sázel na momenty z prvního dílu, jako nenadálé situace apod se už vůbec nepovedl. To vše dovršil únos a vše okolo něj, který film totálně pohřbil. Pro mně katastrofa.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Určitě lepší než 4 díl. Pětka byla podle mně lepší. Zde máme v celku povedený snímek. Jenže už toho na mně je moc. Stále dokola to samé. Navíc scény byly totálně přehnané a to mně ještě více otravovalo. Nebylo to špatné, nicméně žádná bomba se nekoná. Už prostě není co nabídnout.

Jen Bůh odpouští (2013)

Neskutečně utahaný film. Při tom děj není tak špatný, jen kdyby nebylo té zpomalené kamery u každého záběru. I když chápu to natahování scén, jinak by měl film jen 30min. Nevyužitý potenciál. Ve finále hrozná nuda.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Asi se mně to líbilo více než první díl, ale i tak to mělo své mouchy.

Světová válka Z (2013)

Nemohu jinak, než ohodnotit všemi 5*. Jakožto milovník zombie filmů, musím říci, že tento se velice povedl. Od začátku do konce to běží pěkně svižně, bez zbytečných scén, dialogů apod. Jedna akce, střídá druhou. Tím ale nemyslím to, že by to bylo jen střílení a zabíjení lidí, ale myslím tím skvělé načasování scén, které jdou krásně za sebou, bez zbytečné pauzy v podobě nudných pasáží. Zkrátka a dobře, film má štávu, napětí, akci a všudypřítomní zombie jen dokazují, že se tento žánr dá natočit i jinak a hlavně svižněji. Mělo to nápad a to musím ocenit. Hodnotím 90%.

Smrtonosná past: Opět v akci (2013)

Trošku to přehnali. Všemožné výbuchy, automobilové honičky, vrtulník, akční scény apod. Už jde vidět, že se vaří z vody a sází se jen na Willise a na název úspěšné série. Jde poznat, že už to bohužel nefunguje jak má. Nebylo to nic moc, ale zase na druhou stranu, žádný propadák to taky vyloženě nebyl. Nic netrvá věčně, ani sláva Die Hard.

Ghost Dog - Cesta samuraje (1999)

Viděl jsem to až teď a nechápu co je na tom zajímavé. Celou dobu jsem se docela nudil. Proč je to tak oblíbený film nedokáži pochopit. Na můj vkus zdlouhavé, nudné.

Velký Gatsby (2013)

Trochu zklamání. Čekal jsme od toho více, i když na druhou stranu co jsem vlastně čekal, že? Už to tady bylo hodně zmiňované, ale začátek byl hodně podobný Moulin Rouge. Nevím jestli to je na škodu nebo ne, nicméně, prvních 20 min jsem přemýšlel, na co jsem to vlastně šel. Zbytek filmu jsem upřímně protrpěl. Zda to bylo pouze únavou, nebo špatným naladěním k filmu nedokážu říct. Film měl něco do sebe, protože jsem to vydržel až do konce, na druhou stranu se tam vlastně nic nestalo a celé to bylo bráno jako ukázka barev, kamerových záběrů, počítačové animace, přehlídkou šatů, šperků apod. Tak že nic moc pro mně. Dávám 55%