Moje slunce Mad (2021)

Navzdory mým předsudkům o animovaných filmech ( moc se mi jich prostě nelíbí ) je tento naprosto skvělý. Taky se mi hrozně líbil český dabing. Doporučuji.

Tropická bouře (2008)

Vtipné a dnes bohužel už nemožné k natočení (například běloch nabarvený kvůli roli na černocha atd.). Humor, který si neklade hranice a tak by to mělo být.

Za vším hledej ženu (2022)

Typický film pro 50tnice s naprosto nereálnými představami o romantice. Vašut (ač jej jako herce mám léta ráda) zde působí ne šarmantně, ale vlezle až oplzle. Nad koncem zůstává doslova rozum stát. Určitě bych film nedoporučila.

Jiří pes uprchlík (2019)

"Neuctíte-li psa, který vás miloval, tak vás člověk ve mě bude navždy nenávidět." Zajímavá myšlenka. Hodně dobře natočený a povedený filmeček.

Očista navždy (2021)

Přijde mi to spíš jako parodie na předchozí díly. Naprostá ztráta času.

Buď chlap! (2023)

Film je takový tak trochu trabant. Zahltí, ale nenadchne. Hodně to zachránili herci. Hlavně Jakub Prachař, Tereza Ramba i Sabina Remundová. Pobavila mě nereálná záležitost. Mokrý foťák, který hned fungoval nebo nereálné situace.

Ostrov (2023)

Naprostá nuda a pravděpodobně cílová skupina bude 50+. Prostředí zde nefiguruje jen jako doplněk kvalitně napsaného scénáře, ale jako prostředek pro nějaké pobavení diváka. Jelikož nic jiného ve filmu nevidíte. Herectví 2 hlavních herců už ani nepomůže, jelikož nekvalitní práce kameramana ho úplně zabila. Silně nedoporučuji a za mě naprostá ztráta času a peněz.

Přání k narozeninám (2022)

Veskrze předvídatelná avšak vcelku příjemná rodinná komedie. Na hodnocení se možná i podepsala jedinečná atmosféra malého kina, které jsme navštívili. A malé bezvýznamné plus dostává Tomáš Klus za svou píseň Štěstí, která hraje na konci filmu.

Jak jsem se stal gangsterem (2019)

Na to, že to je polský film, tak je to super. Kamera byla parádní i herecké výkony byly fajn a polština jako taková je prostě hrozně vtipný jazyk k zasmání. Jenže mě naštval konec. Vůbec tam nebyla spousta věcí vysvětlena. Takže kvůli tomuto přišel film o 1*.

Vánoční příběh (2022)

Takový tak trochu trabant. Zahltí, ale nenadchne. Herecké výkony byly ok, ale viděla jsem tedy lepší filmy.