Děsnej doják (2006)

Znám teda mnohem lepší parodie , ale pár filmů opravdu trefili..většina byla ale velice nevhodná a to je jistě také důvod proč se to vysílalo opět na nově a dokonce kolem půlnoci..Čemu jsem se tedy opravdu nesmála byla parodie na Pretty woman,kterou miluju..

Od devíti do pěti (1980)

Pravda,že jediné co si zaslouží nominaci na Oscara je ta písnička...Jinak je to jedna velká s***ka..

Vnější svět (2010) odpad!

Fuj..pardon ale tohle je HNUS...sdělit něco světu kolem sebe tímto způsobem je....nemožné. Pomocí jakýchsi šablon "dosových" her nebo ťamanských anime bez obrysu je neskutečně dětinské a ještě k tomu takové bizardní situace něco jako německo-irský silně zbabraný způsob napodobit Happy Three Friends,které sice nemusím ale stokrát raději se na ně podívám než na toto..děsné!!!!

Zloději paměti (2004)

Jakýsi "mysteriózní" snímek bez jakéhokoliv zjevného potenciálu,který si nezaslouží žádná ocenění a tudíž ani nestojí za shlédnutí..Když se ale podíváme,tak to není taková ztráta času jako jiné snímky běžně vysílané v českých televizích. Podivný námět, který je jako vystřižený z nějákého špatného vtipu FBI nebo jakékoliv podobné americké " organizace". Jediný důvod proč jsem se na to podívala byla skvělá Julianne Moore ale měl by se konečně zakázat český dabing.

Hotel snů - Karibik (2008) (epizoda) odpad!

Stojí to vůbec za komentář?? Rozhodně je mi čím dál tím více zle z těch s***ek co nova vysílá...Nikdy nepochopím německé romantické snahy o senzace zobrazení "normálního" života lidí. Ať je to má averze vůči všemu německému nebo prostě jen dobrý vkus..Rohodně název TRAUMHOTEL jakože z toho má pak člověk trama sedí.Hrůza a děs.

Star Trek: Enterprise (2001) (seriál) odpad!

Za mým odpadem jednoduše stojí velký odpor k těmto žánrům a vůbec všemu týkajících se Star Treku, Star Warsu a bla bla... Nesnáším to a přijde mi to vysoce neinteligentní a hlavně nudné a nezajímavé. Nikdo by mě už v životě nedonutil se dívat na ty filmy natož na toto.Samozřejmě vám neberu, že se vám to líbí ale za mě je to prostě ta nejhorší možná věc co se světa filmu(a seriálu) týče..

Hustej nářez (2009) (pořad) odpad!

Někdy přemýšlím, jestli je Prima cool tak cool jak se všude hlásá...Pravděpodobně není od věci zaplácat vysílací čas takovými ptákovinami, jelikož jsou vysílací práva levná a pochybuju,že se na to někdo normální rád dívá :-D .

Utopenec na útěku (1998)

Zoufale nevtipný humor..Místy až velmi nevkusné. Bohužel nic potěšujícího na tomto snímku neshledávám a tak ani není potřeba dále rozvádět můj názor.

District 9 (2009)

Jedna * za to, že to není uplně to nejhorší co jsem kdy viděla. Ale kdyby to záleželo jen na mě frkla bych tam bez ostychu klidně odpádek. Toto špatné hodnocení z velké části souvisí se značnou nechutí a nevolí k tomuto žánru - scifi.Takže nějáké vrkotající ještěrky nebo nějáký hmyz nebo co to bylo mě opravdu neosloví..A spíše mi to přijde nechutné a nápad na film jako takový je chabý a nudný.

Agenti nula nula (2004) odpad!

:-O WHAT??Celý film jsem koukala s otevřenou pusou.. Přijde mi to jako jedna veliká francouzská parodie na 007 akorát mnohem více trapnější než by se čekalo. Je fakt,že jsem si to zapla jen proto, že v televizi nic nebylo a taky s tím,že to patří výhradně do odpadu což se potvrdilo. Není to ani vtipné spíše k pláči. Kdyby tam alespoň byli jen ti dva mamlasi a ne zbytek odpadu z herecké "hvězdné pěchoty".