Mother and Child (2009)

Neskutečné zpracování jednoho základního vztahu naší společnosti. Matka a dítě - čistě ryzí láska, láska kterou si nevybíráme ale je nám dána. Nemůže být asi nic horšího než nikdy (bohužel díky své blbosti) nepoznat své dítě a téměř po 40ti letech zjistit,že nedávno zemřelo. Díky bohu po sobě zanechala krásné dítě. Neskutečné, že existují lidé, kteří jako andělé ukáží člověku směr, jakým se vydat(v tomto příběhu je to nový přítel - později manžel 50tileté matky) i když tuto cestu často odmítáme ze strachu z bolesti...a proto si važme takových lidí jsou všude kolem nás. Tento film nyní patří mezi pár filmových skvostů, které jsem kdy viděla a dostalo se jim hodnocení vyšší než 4*.

Co bude dnes k večeři? (2010) (pořad) odpad!

Tak toto není nic jiného než odpad..Asi je tak trochu škoda ztrácet jakákoliv silná slova, protože tento pořad nemá absolutně žádný potenciál a místo toho, abych na to jídlo měla chuť a šla si jej uvařit tak se mi z toho pořadu chce zvracet (viz.asi půl litra oleje na dělání řízků...).

Juno (2007)

Juno si mě svou zvláštností získala :-). Nedokážu si představit co bych dělala, kdybych se ocitla v takové situaci..Tato slečna ovšem všechno bere uplně s jiným pohledem. Už od prvního záběru se po celý film ke každé klíčové scéně lyne nádherná hudba - přesně pro moje uši. Aby toho nebylo dost tak výkony herců byly jedinečné a naprosto skvělé. Líbila se mi nepředvídatelsnost děje s kterou se setkávám málokdy. Nádherný konec :-).

69 rozkoší pro smrtelníky (2008) (pořad) odpad!

Americky nechutné a naprosto trapné. Dívat se půl hodiny na něčí kozy DĚKUJU ...Kdyby tam dali toho chlapa alespoň CELÉHO nahého..ne..Klasičtí američtí Zetkový pornoherci co se nudí a tak m**ají prostřednictvím webkamery a umožňují tak úchylákům, kteří si v bytě kde zjevně vedle v pokoji spí jejich děcko nebo nedej bůh rodiče ( ve výměně manželek třeba i ve stejném pokoji s vlastními dětmi a klidně i před cizími lidmi..).Nevidím absolutní důvod dávat tomuto braku 1*...s***ec nejvyššího kalibru.

Solární armagedon (2006) (TV film) odpad!

Co mi dokáže skvěle zničit náladu je de**lní film s přímo do nebe volající a očí-rvoucí snahou scénáristů a vůbec tvůrců jako takových zaplácat děj s***ncema. Mluvit ve scénáři o p***eli nebo se už jako "herec" očividně tlemit svým replikám při natáčení, které se rejža nebo kdo ani neobtěžoval vystřihnout??????Takhle se jako točí filmy?Kde to jsme?Vážně bych se ráda dožila dne, kdy tyhle nehorázný kraviny zmizí z televizních obrazovek a vůbec z podvědomí nás - diváků. To půjde bohužel velmi těžko díky naší "skvělé" komerční Novičce, která nám servíruje i kydy jako třeba JAK REAGUJE VODA NA MRÁZ( http://www.youtube.com/watch?v=LK87xOODkYU )? Rve mi srdce když vidím tady ty hvězdičky..LIDI VZPAMATUJTE SE!

Lemra líná (2006)

Chlápek co žije u svých rodičů i v 35ti letech nemůže být normální.. Taková ženská co pro peníze dostane muže od jeho rodičů by se hodila i v téhle zemi, protože tady je to bráno jako běžná a normální záležitost. Film jako taková oddychovka dobrý :-).

'E' (1981)

Vskutku originální nápad založit příběh na hádce dvou dědků. Každý z nich měl svůj vlastní názor a tak se tam dohadovali. Čekala jsem,že z toho vyleze něco jako,že se budou mlátit nebo dělat nějáké skopičiny...K mému překvapení to na mě celé zapůsobilo jako podobenství dnešnímu problému, a to je bezesporu sugesce a hlavně to, že si lidé nechají nakecat všechno, jen aby druhým vyhověli a nemají vlastní názor.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Podle mě je to naprosto neinteligentní humor až na pár chvilek.

Večerníček (1965) (pořad)

Většina mých vzpomínek je právě na večerníček :-).