Ženy v pokušení (2010) odpad!

Lidi, teda to snad ani ne! Pokus o český sex ve městě, který už sám o sobě je jako výsměch seriálu, se tedy skutečně nezdařil! Na celém filmu se mi líbil jen a pouze Vojtěch Dyk, ale ani on to nezachránil. Ani na jednu hvězdičku! Je to mimořádně nepovedené, za hranicí vkusu, trapné že se slušný divák propadá, nebo rovnou vypíná televizi, a k tomu ještě hlavní herečky neumějí nijak extra dobře hrát! Špatné! A filmaři, proberte se už! Lenka Vlasáková bývala hezká kdysi, ale už není!

Tři životy (2007) (TV film)

Tak jo, řekněme to otevřeně. Tři hvězdičky za naprosto dokonale obsazeného Vojtěcha Dyka, který se svým ksichtíkem jako by z pohádky vypadl. Ale jinak! Například, jak je mé oblíbené, obsazení ženské hlavní role, tedy krásné Aničky, je něco NEPŘEKOUSNUTELNÉHO! Herečka Molnárová je něco tak neskonale šeredného, že snad bych radši do té role obsadila Jirku Mádla, než ji. A potom scéna kdy Aničce zčernaly vlasy, a měla je zcela hnědé, to jenom završila.

Superman se vrací (2006)

I když se mi představitel Supermana Brandon Routh líbí, film se vcelku nepovedl. Filmová klišé a škaredá Bosworthová mi film zkazila zcela. Nechápu, jak můžou filmaři pořád dělat z diváků takové hlupáky, že mají věřit, že Lois Supermana miluje, má s ním syna, a přesto ho nepozná, jen jak nasadí brýle. Jak je možné, že s ním má syna a přitom ho nepozná po hlase? A nepřijde jí divné, že jak se objeví Superman, Clark pokaždé zmizí? Nebo že se celých šest let, kdy byl Superman pryč Clark neukázal v práci, a ten den kdy se do práce vrátil, už tu byl i Superman? Takhle stupidní žena by si snad ani nezasloužila se ve filmu objevit. Ale režisér Bryan Singer, zdá se, je přesvědčen o opaku. Superman je stará věc, 1932 je slušný ročník, a filmaři by ho už měli nechat spát. Vždyť pro diváky už to není ani napínavé, když víme že se mu nikdy nic nestane! Takže zkrátka, jedna hvězdička za Brandona Routha, jinak propadák.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Jednoznačně nejlepší z kriminálek! Skvělé charaktery i herci, někdy víc povedené scénáře, někdy míň, ale to se stane. Vcelku skvělá zábava. Skoro bych to až považovala za kultovní.

Zesil to! (1990)

Docela pěkné. I přes to, že se film tváří jako velká rebelie, se ale nikdo k něčemu až tak velkému neodvážil. Harryho řeči do éteru jsou inteligentní úvahy až rádoby oplzlé poznámky průměrného středoškoláka. Nic proti ničemu. Slaterův herecký výkon je opět na jedničku. Mathisová nic moc, mohla alespoň zůstat oblečená. Ale jinak atmosféra zajímavě temná, podpořená písničkou od Leonarda Cohena. ***

Černočerná tma (2000)

Nebylo špatné! Osobně jsem velkým fanouškem sci-fi horoů, vetřelců, svalů, akce a plaveckých brýlí. Tady se našlo všechno;-) Celý film mi vcelku kazila jen Radha Mitchell, kterou doopravdy nesnesu v žádné roli. Kazila mi jak Návrat do krvavé laguny, tak Silent Hill. Ale Vin Diesel tady na svoje poměry ušel, a to docela zachránilo celý film. Jinak kamera slušná, světlo-tma ve výborné kombinaci, i se mi líbilo, že v celém filmu nebyl jediný zcela sympatický hrdina. Ale s jiným obsazením ženské role, by to bylo jistě za víc jak tři hvězdičky.

Monstrum (2008)

Jako jedna z mála, jak vidím, jsem film neviděla v kině ale na obyčejné obrazovce. Proto na mne asi neudělal takový dojem, jaký měl. Já si osobně potrpím ve filmech o monstrech spíš na logické vysvětlení, jasný konec a svižný začátek. Tady z toho není ani jedno. Dokumentární kamera nebyl špatný nápad. Monstrum je výtvarně slušně provedené, a herci výborně hrají že nehrají. Ale za moc mi to nestálo, sorry.

Krvavá hostina 2: Masakr (2008) odpad!

Čirá nechutnost, k ničemu. Jediné co stojí za řeč je fakt, že si tenhle film opravdu vychutnává boření všech tabu, jako je smrt miminka, babičky, hlavního hrdiny, a kohokoli kdo vypadá, že by měl šanci přežít.

Krvavá hostina (2005) odpad!

I když tento film skutečně považuji za odpad, nedá se říct že by pro mne byl zapomenutelný. To opravdu ne. Mimořádná nechutnost tu ale přebije všechno ostatní, ať už děj, postavy, nebo lehce ironický humor. Ještě navrch jsem si to pustila při jídle, a to byl opravdu špatný nápad :-) Na nechutnost ve filmech si nepotrpím, proto se mi to nakonec nelíbilo.