• Krátkometrážní

Neutečeš (2014)

Byl bych spokojenější, kdyby za mnou neseděly čtyři stupidní šozdy, takhle slabší tři. Dalo se z toho rozhodně vytřískat víc. Nápad zajímavej, trochu nedotaženej, herci slušný, atmosféra dost dobrá, ale mohlo to mít o 20 minut míň. #POOLPARTY

Jupiter vychází (2015)

Stačilo aby si Lana Wachowski nechal ufiknout péro a jejich filmy jsou čim dál tim víc o hovně. Začalo to už Speed Racerem, ale tam pořád bylo to kouzlo digitalizace. V Atlasu mraků se jim povedla jenom sekvence z 19. století, budoucnost v Korei nebo kde to je bych ještě kousnul (i se žluťákem Weavingem), ale ta druhá už se fakt nedala. No a tohle je teda solidní průser. #NOSWAG

Rychle a zběsile 7 (2015)

Jordana Brewster vypadá pořád stejně jako v prvnim díle před skoro patnácti lety, neskutečně HOT. A The Rock je prostě drobeček. Celkově spokojenost. #Carsdon'tfly

Velké oči (2014)

Burton se dál topí v průměru a nemůže z něj ven! Jedinej na koho se tak dá ve filmu koukat je Christoph Waltz. #NOHOMO

Kniha života (2014)

Hale sice to neni žádnej extra animák, ale rozhodně se na něj kouká dobře. A když tam Manolo začne brnkat I will wait nebo Creepa, tak si nějaký to procentíčko navíc vyslouží. 70%

Lucky Louie (2006) (seriál)

For fuck's sake, gimme more !!

Takoví normální zabijáci (1994)

Za závěrečnou půlhodinku, která nemohla vyjít z jinýho péra, než z toho Quentinovo, přihazuju i tu pátou hvězdu. Neuvěřitelný zážitek, ale hlavně uvěřitelné herecké výkony. Larry Flynt i Iron Man se těmito rolemi dostali mezi elitu. Pro mě jeden z TOP 5 romantických filmů! 90%

Pravdivá romance (1993)

Tarantinovo podpis je znát po celou dobu filmu, především dialogy tahají film vzhůru ("Kdybych musel, kdybych opravdu musel vojet chlapa, vojel bych Elvise."). Ale nakonec to nebyl Tarantino, kvůli kterému jsem se na film podíval, byl to Pitt a musím konstatovat, že za těch dvacet let se vůbec nezměnil a role Floyda se zhostil úžasně. Sice toho moc nenamluvil, ale už jenom pohled na něj mě nutil smát se. 80%

Kouzelníci (2013)

Kdyby do filmu nebyl obsazen Jim Carrey, tak by celkové hodnocení bylo o poznání horší. Jim se snaží a je jedinou vtipnou postavou, ale herecké výkony, které předvádí Steve+Steve jsou opravdu otřesné a devalvují celý film. 45%