Skyfall (2012)

Bondovka - nepřekvapí, nezklame. Craig jako 007 je asi ze všech předchozích nejlepší.

Total Recall (2012)

Postapokalyptické filmy, ty já rád. V čase sledování filmu, jsem zrovna končil svůj pobyt v Austrálii, takže pro mě má film i jiný aspekt. Oproti původnímu zpracování se mi tato verze líbila o moc víc. Colin Farell prostě umí hrát a u tato role mu sedla. Líbily se mi překvapující momenty v příběhu.

Sněhurka a lovec (2012)

Tohle nové zpracování Sněhurky se mi velmi líbilo. Akce, romantika, vtipy, lehounce horou a k tomu všemu skvělí herci a zajímavě upravený příběh, který prostě nenudí. Snad jen konec nebyl podle mého gusta. a možná i místo Kristen Stewart bych si dokázal představit jiné herečky.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Skvěle natočené Béčko. Hodně lidí zklamalo, ale tady nejde o příběh, kde se dají udělat nějaké zvraty nebo ho nějak výrazně upravit. Jde prostě jen o dobře dávkovanou akci proloženou skvělými vtipy.

Let (2012)

Dlouho jsem se na Let těšil, trailery totiž skvělé. A co se nestalo? Film nezklamal! Skvělé americké drama o závislém pilotovi, který je nejlepší z nejlepších. Zachrání hodně lidí, ale stejně ho chtějí zabásnout. A jak se s tím on vyrovná, se svou kamarádkou lahví tvrdého. I přes probíhající proces prostě zůstává svůj až do konce. Jedna z nejlepších rolí, ve kterých jsem Denzela Washingtona měl možnost vidět.

Svět podle Prota (2001)

Tenhle film musí člověk zhlédnout alespoň dvakrát. Má fascinující hloubku.

Raubíř Ralf (2012)

Super animák se skvělým příběhem. Raubíř se člověku prostě dostane k srdci, že s ním musí soucítit. Je to trochu zmatkař, ale v dobrém slova smyslu. Je to prostě kluk, jehož příběh člověka chytne za srdce. Doporučuji divákovi v každém věku.

LOL (2012)

Miley Cyrus mám rád. Sice hraje v průměrných filmech, ale alespoň je na co koukat. Tento film velmi podržela hudba. Vlastně z podprůměrného filmu udělala lepší průměrný. Soundtrack si pouštím neustále dokola. Pro mě příjemná podívaná.

Agent na útěku (2012)

Sice již tradiční příběh, ale přidání prvku vystrašené a naštvané dcery, kterou si střihla Liana Liberato, byl velmi chytrý tah, který filmu dal nový rozměr. Díky ní jsem se nenudil a jen si celou podívanou užíval.

Iron Man 3 (2013)

Vím, že jde o zfilmovaný komiks, ale přišlo mi tam pár scén (např. poslední) hodně přehnaných. Dvojka se mi prostě líbila víc. Pěkný byl útok na Starka a jeho bezbrannost. Taktéž oprava obleku v garáži neměla chybu. Jen mi na filmu pár detailů vadilo, proto ne 100%.