• Krátkometrážní

P.K. (2014)

celkem svěží, spousta dobře mířených vtipů, ve kterých hlavní postava mnohdy roztomile bezelstně nachází nejasnosti a nahodilosti spojené s vyznáváním jakéhokoli nabáženství, o které zakopne. Pointa je efektní, ale připravená, svádí k souhlasu, ale než se s tím člověk ztotožní - s tím citem pro reálné rozeznávání toho kde je co navíc, to tak jednoduché asi nebude! Asi jako s kradením oblečení z aut :P

The Gamers: Dorkness Rising (2008)

Doporučeníhodné pro fanoušky D&D, nízkonákladově-dobře zpracované, hlavně jde samozřejmě o humor, co je s těmihle hrami spojený. Je na tom znát takové to fanouškovské nadšení pro věc, což je skvělé, a laciné efekty a případné neohrabanosti v tom tak najdou svoje místo.

Shirley - vize reality (2013)

krásný obraz to mělo, takový vyhlazený, ty barvy, pohyb, atd...vážně jako rozpohybované obrazy, hmm, dobře se na to koukalo.

Svatba Jiřího Káry (2000) (amatérský film)

říkal jsem si, že bych nemusel ty 4 hvězdičky dávat, ale poté co jsem si přečetl stížnost v kometáři jakéhosi místního uživatele "tvůrce" a další někdy spřízněné názory že tohle na čsfd nepatří, říkám si že proč vlastně ne, rád upřednostním před spoustou autorských zbytečností. Nakonec chvílemi ty hlášky stojí za to, no a celkově je to docela úlet, že...

Vojížděči vodpadků (2009)

Bizarní série píčovin, retardovaná nedochůdnost, ještě podtrhovaná dementním smíchem. Chápu že to nemusí na každého zrovna zapůsobit, ale dá se u toho i dobře bavit. Třeba rozbíjení věcí si z dětství pamatuju jako jednu z nejzábavnějších aktivit vůbec, proč jsem s tím vlastně "přestal"? Spoustu věcí v tom bylo i zajímavým způsobem divných. Ke konci to bylo i míň dementní, než by jeden čekal. Po filmu jsme navíc (na festivalu otrlého diváka) u dveří dostali dobrá jablíčka (v jedné scéně ve filmu je návod jak do jablka ukrýt žiletku) :)

Witch's Cradle (1944)

spíš než hledat hranici mezi uměním a banálním nonsensem mě baví se koukat na zajímavou kameru, provázky, stíny, "čarodějnici" s pentagramem na čele, to by i stačilo. Ale dál, strkání čarodějnic do pytlů je taky vcelku podnětná věc.

Hasič u Folies - Bergere (1928)

Vtipné a na svojí dobu doopravdy podařené zachycení opileckého stavu a jeho výhod a nevýhod. Haha.

Arrow (2012) (seriál)

luk, šípy, hm hm... / nic zvlášť, ale ok odpočinkové