Čarodějnice ze Zugarramurdi (2013)

110 minut na tenhle druh filmu je moc když se konečně začalo neco "dít (jedna nahaněčka po baraku)" tak už jsem funel do polštáře. Tak neuvěřitelně nudnou první hodinu jsem ve filmu ještě nazažil a ten konec WTF!!!

Vražedný dech (2012) odpad!

Asylum nezklamal. Film plný napětí, atmosfery, skvělých hereckých výkonů.....jen ten Megashark mi tam chyběl k naprosté dokonalosti.

Masakr na holčičím večírku 3 (1990) odpad!

Panebože, co to bylo za hrůzu nejhorší slasher jaký jsem kdy viděl. Nevadí mi chybějící logika u horroru, ale tohle je už vážně moc. Napětí nic, gore trochu, atmosfera ha ha ha.

Světová válka Z (2013)

Bez debat nejlepší zombie horror od Snyderova Usvitu Mrtvých a RECu. Žádný zdlouhavý uvod, už během uvodních minut tvůrci šlapou na plyn takovým zpusobem, že znovu dýchat začnete až po závěrečných titulkách. A Brad Pitt vůbec nevadil spíš naopak. Pro mě jeden z nejlepších horroru roku.

Bad Kids Go to Hell (2012)

Opravdu nevim za co dávám tu jednu hvězdu, atmosferu, napětí.... neee nic z toho tam není, tak aspon nějaký gore taky ne a za ten rádoby překvapující závěr tuplem ne. Už si vzpomínám byla tam jedne striptýzová scéna tak ta 1 hvězda je za ní. Což je opravdu málo.

The Last Exorcism Part II (2013)

Pro mě hlavním problémem bylo, že tvurci upustily od found footage formy. Bez toho to je nudný, nezajímavý a utahaný film bez jedíné známky napětí či atmosfery.

Go Goa Gone (2013)

Sice ne tak dobrý jako Juan of the Dead, ale na první bolywoodskou zombie komedii slušný, forky nejsou vůbec špatný, herci sympatičtí a gore zde také je, jen ta digitální krev mě začíná lezt na nervi, kde je ta poctivá ruční práce viz.Tom Savini.

Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon (2006)

Popravdě ani nevim za co tu jednu hvězdu dávám snad jen za posledních 15 minut kde se začalo aspon něco dít. Začátek z pohledu zabijáka, kterak popisuje jak bude lovit jak bude pokládat pasti proč si vybral toho koho si vybral, je tak neuvěřitelně nudných 60 minut, že jsem měl chut film vypnout, smazat a jít se koukat do kamen, což v porovnání s tímhle filmem je zábava o mnoho větší.

El habitante incierto (2004)

Za prvních cca 50 minut jasný 4 hvězdy. Napěti by se dalo krájet. Ale to co se dělo po 50 minutě byla nehorázná blbost. Kdyby celý film byl jako prvních 50 minut tak na 4 hvězdách zustanu. Ten konec to totálně posral.

Blood Runs Cold (2011)

Pěkný záporák, pěkná hlavní představitelka, pěkný gore, občas zajímavá atmosfera = slušný slasher