A zase jedna Popelka (2008) odpad!

Aká krásna romantická kokotina...ehm hlúposť som myslel. Selena sa radšej mala dať do porna, to by bolo jednoznačne lepšie pre každého diváka. 0%

Z nuly hrdinou (2002) odpad!

Boha bohovho aj s takýmito kreposťami!!! 0.00%

Viktor Frankenstein (2015)

Nebolo to zlé, síce nie tak vybičované od začiatku, ale postup tam bol. Miestami síce chybyčky krásy, ale ako celok ma to nejak nesklamalo. Do 75%

Guru lásky (2008)

Toto fakt nebolo smiešne. 10%

Šňup (2002)

Bizardný film, kde sa fetuje o stošesť, kde každý má v hlave riadny bordel a myslím že aj samotní tvorcovia. Nechápem to celkom, iba ako akúsi ukážku, ako to funguje v sfetovanej hlave. 35%

Světová válka Z (2013)

Škoda Škoda Škoda...Fiat, Chrysler, Lamborghini...aha počkať to nieje film o autách. Ale o zombíkoch. A zase škoda, že jeden je aj živý a to Mireille...pre pána jána, to je ohavná žena, Pittnerovi museli riadne zaplatiť, aby sa s ňou bozkával...to kokos ak by bola posteľná scéna, asi by som sa dogrcal. Ešteže nebola...ale ajtak som mal miestami pocit na šabľu. A to som ani nepil (nakoniec sa mi zdá, že som aj mal). Príbeh, resp. námet dobrý, klasicky zombíkovský, samotní zombíci sú v pohode. Ostatné je brak a to som použil slabučké slovo. Plus sú vyvražďovačky, občasné miknutie a tak. Koniec smiešny. Celkovo divný zombie film. 55%

Můj milý, můj drahý (2009)

Strašná sprostosť a pozrel som to s neskutočným sebazaprením. Asi si dám do tohto roku predsavzatie, že už nebudem tieto romanticko-kokotsko dramaticko komediálne filmy kukať, lebo sa pri tom iba zakaždým naserem. 5%

Skandály ze života zvířat (2008) odpad!

WTF??? To bolo zas do ríma čo? Prečo to má byť komédia, keď to nieje smiešne? A prečo zabili chudáka Yetiho? Ľudia...naozaj dobre radím, toto nepozerajte ani zo srandy. 0%

Leviatan (2014)

Bohužiaľ som sa neprinútil tento film pozrieť až do konca...zaspal som. Niekoľkokrát. Toľko ku kvalite filmu. 40%

Válka světů (2005)

Tak toto páni a dámy, bol naozaj zvláštny film. Naozaj netuším, prečo to nieje prepadák roka 2005, ale že to má takéto hodnotenia. OK, na ten rok síce dobré efekty, za ktoré by sa nehanbili ešte aj dnes, ale to je tak všetko. Krujzer tam hrá...no neviem či vôbec niečo hrá, lebo tam len so slzami v očiach stále pobehuje po nejakých poliach, kde každého likvidujú akési obrie svetlomety z avie. Vraj horor? Triller? No boha mne to nič také nedalo. A koniec? Zomreli sami, lebo sa nakazili chrípkou? Kokos, ako to bol naozaj skvostný koniec a do toho ešte stratený syn, to ma zabilo. Bohužiaľ úbohé, ploché, chladné, bez emócií a štipky rozumu. Niečo predsa za chabú atmosféru a nejaké tie efektíky. 35%