Arn - Riket vid vägens slut (2008)

Prvý diel som nevidel a neviem či vôbec chcem. Po komentoch, že je jednotka rozťahaná a nič neponúka, tak to asi ani nespravím. Čo sa týka tohoto dielu číslo 2, tak taký priemer. Nič dych berúce, ale ani nič čo by ma sklamalo, urazilo, znechutilo. Pekné dobové kostýmy, celkom znesiteľné herecké výkony, bitky nie zlé, ale krátke (zato ich je tam celkom hojne). Príbeh akýsi nijaký, odlúčenie-bitky-stretnutie-smrť. Čo ja viem, asi po nejakej dobe aj zabudnem, že som čosi takéto videl, ale na európsku produkciu slušné. 65%

Amélie z Montmartru (2001)

Taký typicky francúzsky film. Množstvo zvláštnych dejových línií, ktoré sa časom logicky vyvrcholovali až ku samému koncu. Naozaj som jej držal palce, aby sa dali dokopy, na konci som sa aj trošku bál, či nevyvedie dáku hlúposť, ale podarilo sa všetko k spokojnosti. Sklenený muž bol parádny, tiež veci čo robila tomu predavačovi zeleniny, skoro som sa pošťal od smiechu. Zaujímavý film so skvelou kamerou, nie ako romantické kktiny z USA. 85%

(J)elita ze střídačky (2006)

Mal som asi 5 záchvatov smiechu...bohužiaľ iba do polovice filmu, potom to bola nuda. Keby joke-y pokračovali aj po polovici, bol by to 5 hviezdičkový film. Dialo sa množstvo bizarností, neopísateľných vecí...škoda, trošku pre mňa malé sklamanie, ale ajtak som sa slušne bavil. 60%

Léto All Exclusive (2015)

Zaujímavý koniec, ktorý som nečakal. Dobrá kamera a Clavier s eko bio hotelom :) , tiež celkom veľa obstojných joke-ov. Také nejaké mierne nadpriemerné. 60%

Zkus mě rozesmát (2011)

Budem naozaj zhovievavý a dám tomuto filmu vyššie hodnotenie ako si zaslúži, hlavne kvôli akoby nestárnucej Jennifer, ktorej pribúdajúce roky pridávajú na sexepíle. Sandler vo svojej typickej roli somára, tam nieje čo riešiť. Pekné prostredie, príbeh opäť predvídavý, ale občasne aj smiešny. Celkovo to nieje taký prúser ako som čakal. 60%

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Po dlhšej dobe musím zmeniť hodnotenie, pretože tento film, okrem dobrých hereckých výkonov, stál za hovno. Bez okolkov. Nie som si istý, či scenár písal Kaufman čistý. Asi nie. Strašne divný film, strašne. Nepatrím zjavne do kategórie tých, ktorým sa tento zážitok zdal plnohodnotným. Sorry. 40%

Rande v Římě (2010) odpad!

Asi budem plakať...nie kvôli príbehu, ale kvôli mojej vlastnej tuposti, že kukám (niekedy aj dobrovoľne) takéto filmy...filmy...neviem či by som toto práve nazval filmom, skôr škodou času. Paráda no. 0%

Chceš mě, chci tě (2009)

Mám rád Katherine Heigl. Je jasné že ako žena nebude hrať v akčňákoch, ani v metalových klipoch. Takže som si celkom zvykol na jej romantické komédie. Butler ma už prekvapil kadečím, takže toto nieje nejaký veľký šok. Šok je, že je to tuctová chobotina s totálne slabým scenárom a predvídavým dejom, kde už stačí vidieť názov filmu a viete si ho od A po Z vyskladať a to ho ani nieje treba vidieť. Bohužiaľ to nebolo ani milé, ani vtipné, ani zábavné, iba trápne. Neviem prečo sa drsňák Butler nechal nahovoriť, možno za posteľnú scénu mu to stálo, aj keď som ešte nevidel sexuálne hrátky s oblečenou podprsenkou, ale proti gustu, žiaden dišputát. Nuž čo...40%

Hon za svobodou (2004) odpad!

Bože nieéeéeéeéeéeéeééé...zase som pozrel vec, ktorú som nechcel a ešte aj do konca!!! Musím si dať aspoň dva frťany a dve facky, aby som sa zobudil z tejto hrôzy. DES. 0%

Hlavně nezávazně (2011)

Neuveriteľná chujovina. Káčer sa zase xichtí, Natálka z gorálkami je viac-menej trápna. Príbeh som už videl asi 3000x v iných filmoch. Neviem prečo práve tento film stál za natočenie, asi nemali do čoho v ten rok pichnúť, alebo čo. Slabota. 15%