Anatomie lži (2009) (seriál)

Mno... po jednom díle... moc okaté, moc nucené, moc připomínek. Nemá šanci..

Glee (2009) (seriál)

Jedna věc se nám líbila opravdu hodně. Vokální přemostění děje. Bohužel nás nenalákal na další pravidelné sledování. Takže se budeme opět opakovat, vysílejte dopoledne a máte v nás 2 fanoušky. Po jednom díle bez bodů.

Kings (2009) (seriál)

Snažili jsme se snažili, 15 minut tomu dali.. ale tohle se nedalo. Sorry, koukat déle, dáme odpad. Po 15-ti minutách ale hodnotit bodově nebudeme.

Dark Blue (2009) (seriál)

Po prvním díle nepokračujeme. Kdyby to bylo odpoledne na komerční televizi, tak na občasné kouknutí ano, ale nesmělo by to navazovat na sebe... Co díl, to jeden případ, pak asi ano..

Castle na zabití (2009) (seriál)

4**** body Po prvním díle se bavíme. Líbí se nám humor předkládaný nenásilně a bez gagů, ale založený spíše na dialogu. Kdo ví, v každém případě dáváme šanci a budeme sledovat dále. Jen by nám nemuseli neustále podsouvat, jak moc "zlobivý" náš hrdina je.. 24.01.2010 edit: Tak se nám to vážně llíbí :-) Hodně upovídané, ustálené a příjemné. [X] Minus 1* bod Ale jeden malý mínus bych měl.. Nevím proč, ale když vyjde nový díl, nejsem úplně natěšen na skouknutí. Prostě se jen rád podívám. Divný, co? [X] Taky jsem jednou vyšetřoval.. když jsem "zabil" knígu :-)

Dům loutek (2009) (seriál)

Po prvním díle... uvidíme, zatím spíš ne než jo. Eliza Dushku mi nepřijde jako zabiják, daleko více mi na ní sedí naivní role v seriálu Volání mrtvých.

Fm (2009) (seriál)

Nehodnotíme, viděli jsme první díl a nějak nás neoslovilo. Jeden z důvodů je téma a druhý důvod je Chris O'Dowd. Ať si říká kdo co chce, pořád ho vidíme jako borce z The IT Crowd.

Bathory (2008) odpad!

Odpadky! Dnes se velmi neshodnu s našimi oblíbenými kolegy spoluhodniteli. Pardón [X] Minus 1* bod Nevím kde začít, tak začneme tím co mi pilo krev první. DABING. Je vůbec možné, aby mi česky/slovensky mluvený film tak vadil? ANO. Když někdo stojí venku, tak ať slyším jeho hlas jako by byl venku a ne vedle mne v obýváku!! [X] Minus 1* bod Promiňte, ale tohle měl být ten VELE film? Proč? Neviděl jsem rozdíl mezi pohádkama za 3,50 a tímhle MEGA filmem o kterém se tak mluvilo. Bojové scény měl raději vynechat. atd. [X] Minus 1* bod Ještě k tomu hlasu, nesnáším Pomejeho a to ho nemusím ani vidět, stačí mi když ho slyšim. [X] Minus 1* bod Ona to byla tedy taková hodná teta? Dyk nic vlastně neudělala, chuděra, všichni se proti ní domluvili!! To je jak kdyby rusové natočili film o mírumilovném Stalinovi. [X] Minus 1* bod Čím šlapli fakt vedle, byli ti žebraví mniši. To byl fakt trapas. [X] Minus 1* bod Občas jsme nepochopili ty barvy a záběry. Kůň z 5 záběrů jak vstává a krásné hudební podreslení.. ironie [X] Minus 1* bod Dlouhééé, moc dlouhééé [X] Minus 1* bod SVítí sliníčko, ale uděláme filmový déšť.. svítí sluníčko, ale uděláme chumelenici.. bože [X] Sečtěte si body a víte kolik dáváme. Pokud si myslíte, že jsme neobjektivní, vězte, že jsme v zájmu hodnocení vydrželi celý film a dali mu šanci, šance, hodně šancí. [X] Ale jedno musíme nechat, super kostýmy a účes Bathoriové

Hanebný pancharti (2009)

5***** bodů Po dlouhé době koukatelné. Hezká hudba, která byla zajímavým doplňkem, bože, já už nechci nic psát.. píísmenka se mi motají... tak rychle, jo, jo.. tamto dobrý.. a to, taky dobrý [X] Jíťa se nedívala jen 2x :-) To je na tohohle režiséra dobrý :-D

Che Guevara (2008)

4**** body Nebyl jsem si jist kolik bodů, ale protože jsme to vydrželi koukat na jeden zátah, tak 4. [X] Minus 1* bod Trochu skáčou dějem, ale to jsem si časem zvykl. Není to první film. A taky mi přijde, že z něj dělají moc velkého klaďase. [X] On nebyl tak zlej.. vážně.. no dobře, tak zabili pár lidí pro nějakou revoluci.. no a co, stejně by určitě umřeli hlady, protože by je vykořistili zlí imperialisti. Ale toho, kdo vymyslel český název bych ZAVŘEL. ZASE!!!