LOL (2012)

LOL :)

Nezvaná (2009)

Skoro celu dlzku filmu som veril, ze to budem hodnotit v medziach priemeru. Ale ten koniec ma dostal :). Nejde ani tak o to, ze som bol trochu sklamany z pointy na konci pribehu, ale osobne si myslim, ze ak donutite divaka mysliet si 9/10 filmu ''jedno'' a na konci mu ukazete ''druhe'', tak na to treba, bud dobry dovod alebo sa spolahnete na silu prekvapenia (v tom dobrom zmysle). No a tu nic z toho nenachadzam. Ja napriklad milujem necakane zvraty a viem ich aj ocenit, ale na druhu stranu, dokazem odhadnut, kedy sa velmi nehodia. A toto je tento pripad. Ked uz to nevyzeralo na skvely thriller, cakal som aspon, ze si to zachova dostojnost. No.... nestalo sa :) 40%

Neumírej sám (2004)

Zaujimalo ma to hlavne kvoli DMX-ovi, tak som si to pozrel. No a mal som pravdu, naozaj to bolo zaujimave len vdaka nemu, inac to vypnem v polovici filmu. Davnejsie by som pointu na konci zobral do uvahy, ale v sucasnosti ma uz taketo ''keci '' nedostanu do kolien. 60%

Let (2012)

Vo vsetkych ohladoch velmi kvalitny film. Denzel bol naozaj dobry vyber a mozno len on jediny dokaze dat takemu snimku vaznost, vierohodnost a tu svoju typicku auru. Sice trosku dlhsia minutaz, ale nemal som pocit, zeby nejaka scenka bola nazvys. A Goodman, aj ked tam bol len chvilu, zahral to perfektne :). 80%

Sucker Punch (2011)

Neskutocne originalne, zabavne a zaroven velmi smutne. Nabite akciou, prelinajucou sa s dramou, ktoru clovek doceni az po dlhsom case.

I Melt with You (2011)

Neskutocne silne. Autenticky posobive. Jedna z najlepsich dram ake som kedy videl, zanechavajuca vo mne odkaz nemalych rozmerov.

Po přečtení spalte (2008)

Hlavny sef to v zavere vystihol: ''Co sme sa naucili? Neviem, pane. To ani ja. Asi, aby sme to uz nikdy nespravili. Ano. Ale viem hovno o tom co sme urobili. Ano, pane, tazko povedat'' :D:D. Alebo este vystiznejsie to povedal Malkovich: ''What the fuck is this?''. No a presne to su aj moje dojmy. Ale ano, nakoniec som sa na tom aj zasmial. Len ci som nemal radsej plakat? To sa uz nedozviem, pretoze toto si uz urcite druhykrat nepozriem :). 50%

Tai ji 1: Cong ling kai shi (2012)

Tak cakal som viac zabavy a bojov. Tie boli na mna prilis kratke, hoci vizual nebol na zahodenie. Uvidime co nam Fung ponukne v dvojke.

Zmizelá (2012)

Priemer nad priemery. Priznam sa, ze som to pozeral len kvoli Amande a Jennifer. Ta napokon figurovala v tej najpodradnejsej roli, co ma dost sklamalo. Ale co ma sklamalo viac, bol nezazivny, jednoduchy zaver, v ktorom satisfakcia hlavnej hrdinke nemala miesto a co je horsie, mohla si za to sama. Takze napokon som z tohto filmu dost zmateny. 40%

Kletba z temnot (2012)

No mne sa to pacilo viac nez je tunajsie hodnotenie. SPOILER! Nepochybne k tomu prispel aj zaver, ktory chvalabohu nemal ten znamy ''no a sme opat na zaciatku'' koniec, teda aspon co sa tyka tejto rodiny :). Hoci vacsina deja neoplyvala vylozene ''scary'' momentmi, prave to bolo pre mna vyhodou tohto filmu, nakolko v tomto subzanre hororu sa uz pomaly kazdy druhy pokus stava skor parodiou, tento film naopak na mna posobil vierohodnejsie nez ostatne. Nesnazi sa vas vystrasit kazdych 5 minut nejakou trapnostou, ale poctivo si buduje atmosferu a hlavne akotak zmysluplny pribeh,aby to na vas na konci vsetko vybalil. Zasluzenych 75%

Časové pásmo bylo změněno