• Krátkometrážní

Pařba na třetí (2013)

Já nevim, těšil jsem se na úplně něco jinýho...radši bych viděl potřetí to samý, než najednou skoro jinej film, kterej už nemá s kocovinou a alkoholem vůbec nic společnýho. Nebylo to uplně špatný, ale už mě to prostě nebavilo.

Škola rocku (2003)

Nápad je to super a víceméně proti tomu filmu nic nemám, až na jednu jedinou věc - Jack Black je mi tady strašně nesympatickej a přímo mě v tom filmu sere, takže dávám 3*, s jiným hercem bych šel určitě s hodnocením výš.

Babovřesky (2013)

Tak tohle je hodně špatný...ne vždycky se dá zdejšímu hodnocení věřit, ale tentokrát jsou ty procenta zasloužený. U téhle "komedie" jsem se zasmál tak asi dvakrát ze sto pokusů o vtip, zbytek byla trapná blbost.

Scary Movie 5 (2013)

Díky zdejšímu hodnocení a komentářům jsem čekal nějakou hroznou blbost, ale i díky tomu, že jsem většinu parodovaných hororů viděl, jsem se dobře bavil :) samozřejmě, že některý vtipy jsou trapný, je to přece Scary Movie, ale hned pět vteřin na to přijde něco, čemu se už zasmát dá, takže spokojenost :) Co jsem čekal, to jsem dostal...když budu chtít nějakej inteligentní humor, tak přece nebudu koukat na tohle!

Žena v černém (2012)

Nejdřív jsem si myslel, že se bát nebudu, ale to mě asi po 20ti minutách filmu rychle přeslo...skvělé prostředí, scénář sice trochu "typický", ale fungovalo to skvěle. Harry Potter v hlavní roli mi vůbec nevadil, akorát teda rozhodně nevypadá věkově tak, jak by podle scénáře měl. Nicméně...bavil jsem se dobře :)

Hostitel (2013)

Kdyby to bylo o půl hodinu kratší, možná bych dal i 4 hvězdy. Příběh se mi líbí, s herci taky nemám problém, ale dlouhý nudný scény s hudbou a plný prolínaček mi ten dojem zkazily a začal jsem se nudit.

To byl zítra flám (2010)

Nebylo to úplně špatný a za Mötley Crüe a Poison si to tři hvězdy určitě zaslouží :)

Temné stíny (2012)

Sice mi to přišlo jako taková kombinace mezi filmy Střihoruký Edward, Návštěvníci a Stmívání, ale krásně jsem se u toho odreagoval a i díky nejošklivější ženě Alice Cooper dávám 5!

DonT Stop (2012)

Věřím, že tenhle film nemůže oslovit úplně všechny, ale pro ty, co mají punk rádi, je tohle naprosto skvělý film. Už jenom proto, že moc filmů s touhle tématikou není. Na začátku jsem se bál, že film chytne takovej ten klasickej americkej scénář (nová kapela, všechno se daří, proslaví se, blabla...), ale nakonec to o tom skoro nebylo a za to jsem byl rád, čtyři hvězdy si rozhodně zaslouží.