Vikingové - Dvě cesty (2016) (epizoda)

Tady už to zase začíná bejt zajímavý. Ragnar je na výletě v Anglii, Bjorn na výpravě do Středozemí a LaGerta si bere zpět Kattegat.

Vikingové - Vidění (2016) (epizoda)

Konec skvělý, ale jinak je to takové zvláštní. Z Ragnara se stal zoufalec, nečekal jsem takový propad v hlavní a nejlepší postavě seriálu.

Vikingové - Outsider (2016) (epizoda)

Posun v čase mě moc nenadchnul. Zbytečně se tím rozjela slušná příběhová linka.

Vikingové - Poslední loď (2016) (epizoda)

Akce byla parádní pak přišel v podobě posunu v čase a pak přišel další šok díky konci.

Vikingové - Smrt všude kolem (2016) (epizoda)

Asi nejhorší epizoda ze seriálu zatím co se děje a události týče. Kvalita kinematografie ale zůstává stejná l, což je dobře.

Cabin Fever (2002)

V celku zajímavý horor s podivným virem, co rozežírá tkáň. Příběhově je to úplně prach obyčejná volovina, která nic nevysvětlí, prostě to nějak začne a nějak skončí. Místy to je spíš i parodie a vzhledem k tomu, že jsem 3/4 filmu chtěl dát 3*, tak díky konci nedám. Ono to svým způsobem nebylo špatný, a v roce 2002 by hodnocení bylo vyšší, ale ten konec mě nudil. Byla to překombinovaná slátanina a třešničku tomu nasadili negři, co jsi jdou koupit limču. Uctihodný konec hororu.

Vikingové - Portáž (2016) (epizoda)

Z nejlepší postavy seriálu se stává magor. Ale zvraty jsou v tomto díle povedené. Nejlepší je přesun lodí.

Vikingové - Zisk a ztráta (2016) (epizoda)

Bitva na Seině, nebo spíš jatka, byly fajn. Ale další události plynou tak nějak dost pomalu, převážně ve Wessexu. Závěr pak uzavře poněkud rozhozený Ragnar dychtivý po drogách.

Vikingové - Přísliby (2016) (epizoda)

Že by náznaky nějakých zvratů? Jarl Inkstad je zpět, Bjorn už ví, kdo ho chce dead a Ragnar našel novou zálibu. Zatim to je takové stagnující , ale pravděpodobně se jedná o přípravy dalších nájezdů a jelikož se série prodloužila, tak tvůrci tolik nezpěchají. Jen doufám l, že Ragnar ještě nemá odzvoněno.

Časové pásmo bylo změněno