Pád do tmy (2005)

Viděl jsem kdysi dávno. Za mě jeden z nejlepších hororů první dekády 21 století. Přesně tohle je typ opravdových hororů, kdy vládne depresivní a temná atmosféra někde hluboko v podzemí a z filmu jde opravdu strach. Hodnocení mám na 4* už z minulosti, ale třeba se jednou na tento film podívám znovu a změním hodnocení na plný počet.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Tohle pro mě byla dětská nostalgie, stejně jako Kobra 11 nebo MacGyver. Dnes už ale jen průměrný kriminální seriál s šikovným pejskem.

Vikingové - Všichni jeho andělé (2016) (epizoda)

Tohle pro mě byla velice těžká epizoda, jelikož odešla nejlepší postava ze seriálu a mě je jasný, že už to nebude ono. Prostě tam bude chybět ať je to lepší sebevíc. Na druhou stranu Ragnar věděl, že svý lidi do Anglie nedostane a pomstu tak nevykoná, takže uspořádal spletitý plán. Šlo to udělat i jinak. Sice skvělá epizoda, ale já jsem naštvaný.

Cabin Fever 2 (2009)

Tak tohle bylo něco. Les a partu studentů vystřídala další parta studentů tentokrát ve škole. Co se musí nechat je Gore, dvojka jím nešetří a některé scény jsou vyloženě nechutné. Úd ze kterého stříká hnis, nebo dvouset kilogramová Máňa, která si to rozdává v bazénku s klukem a vypadne ji pritom zub, nebo čůrající negr do punče, kterej bude hlavním nápojem na plese, tak to bylo fakt něco. Slabším povahám by mohlo být blivno. Tohle oceňuji, protože horor to není ani za mák a nebýt gore, je to jen komedie. Tentokrát komediální prvky s bizarními nechutnostmi jdou dohromady, ale jak říkám, když chcete horor a ten působí spíš jako parodie, je to to samé, jako když si chcete pustit horor, ale dostanete komedií. V porovnání s jedničkou je dvojka horší a stupidnější. Jenže u dvojky to zdvihá alespoň gore, které je tu ve větší míře, než předtím. Proto hodnotím stejně, protože to co dvojka vůči jedničce ztrácí nahrazuje alespoň tím hnusem a drsnými scénami.

Vikingové - Dvě cesty (2016) (epizoda)

Tady už to zase začíná bejt zajímavý. Ragnar je na výletě v Anglii, Bjorn na výpravě do Středozemí a LaGerta si bere zpět Kattegat.

Vikingové - Vidění (2016) (epizoda)

Konec skvělý, ale jinak je to takové zvláštní. Z Ragnara se stal zoufalec, nečekal jsem takový propad v hlavní a nejlepší postavě seriálu.

Vikingové - Outsider (2016) (epizoda)

Posun v čase mě moc nenadchnul. Zbytečně se tím rozjela slušná příběhová linka.

Vikingové - Poslední loď (2016) (epizoda)

Akce byla parádní pak přišel v podobě posunu v čase a pak přišel další šok díky konci.

Vikingové - Smrt všude kolem (2016) (epizoda)

Asi nejhorší epizoda ze seriálu zatím co se děje a události týče. Kvalita kinematografie ale zůstává stejná l, což je dobře.