Wolf Creek (2005)

Horor ne úplně v pravém slova smyslu. Ale to vem čert. Když to budu hodnotit jako film, který je natočen na základě skutečných událostí, tak se jedná o povedený snímek. Krásné australské buše, krajina, brutální zapadákov, herecké výkony i hudba, to vše je na dobré úrovni. Film mi ale spíše připadal jako příběh o tripu tří kamarádů na velmi zajímavé místo s tím, že se to zvrtne. Následně pak sledujeme terorizování hlavnich postav místním vidlákem psychopatem, a následný útěk a honěnou. Tady bych uvítal více informací a tomto případu.

Vikingové - Žert (2018) (epizoda)

Konečně se schýlilo k válce a musím říct, že bitva byla parádní. Ivar to je fakt chcipák. Absolutně odporná postava. Druhý v pořadí je král Prcek, ale bez záporaků, kteří Vám pijí krev by nebyl příběh. Jen doufám, že pomsta bude sladká.

Vikingové - Úplněk (2018) (epizoda)

V podstatě příprava na velkolepou bitvu. Pozitivní je to, že jsou všichni pohromadě v rodné domovině. Blonďatou krávu bych sekl mečem a Ivar i když je to idiot, tak zatím tomu dává šmrnc záporáka. Doufám, že bitva bide stát za to.

Vikingové - Vzkaz (2017) (epizoda)

Události se zase začínají přiostřovat, ze by se blýskalo na staré dobré časy?

Neviditelné zlo (2006)

Docela slušnej akční vyvražďovací horor. Celkem dobré postavy, skvělé prostředí a pořádně nechutnej nabušenej záporák. Ve filmu najdeme i pár Gore scén a třeba padající scéna na konci, tak to byla paráda, i když to spíš byla taková už parodie na černý humor. Dobrý průměr.

Vikingové - Zajatec (2017) (epizoda)

Úvodní bitva vyla výborná, pak se to nese v podobném duchu jako předchozí díly. Předpokládám, že situace v poušti se zvrtne.

Vikingové - Plán (2017) (epizoda)

Po delší době slabší díl, kde se toho praktický moc nestalo. Příběh se sice sune, ale akce žádná.

Vikingové - Otčina (2017) (epizoda)

Bitva v Yorku byla skvělá, ale povedený synek Ovárek bez kostí mě docela štve. Chová se totiž jako arogantní žrout Šalamounova hovna. To zdedil asi po mamince, když konečně odejde, vystřídá ji Ivárek do deseti kojený.

V hlubinách země (2013)

Tenhle film má jeden velký problém a to je kamera. Tak zběsilá a nepřehledná to tím celé neskutečně degraduje, protože jinak to je výborný horor. Prostředí podzemí je skvělé, některé záběry doslova drtí diváka tíživým a temným prostředím. Atmosféra tady patří k tomu nejlepšímu a po zvukové stránce to je taky super. Když se pak postavy toulají klaustrofobickým prostředím, chotbami v podzemí s minimem světla, nedostatkem kyslíku, a docela děsivými zvuky, protože ono tam někde to nebezpečí číhá a dává o sobě vědět, tak z toho je rázem docela slušný horor, který je mixnutý právě katastrofickým survivalem. Rozhodně tento snímek za to stojí. Doporučuji víc zesílit, zhasnout a užít si temnotu. Jen škoda té kamery. I tak ale dávám slabší 4*