Cabin Fever (2002)

V celku zajímavý horor s podivným virem, co rozežírá tkáň. Příběhově je to úplně prach obyčejná volovina, která nic nevysvětlí, prostě to nějak začne a nějak skončí. Místy to je spíš i parodie a vzhledem k tomu, že jsem 3/4 filmu chtěl dát 3*, tak díky konci nedám. Ono to svým způsobem nebylo špatný, a v roce 2002 by hodnocení bylo vyšší, ale ten konec mě nudil. Byla to překombinovaná slátanina a třešničku tomu nasadili negři, co jsi jdou koupit limču. Uctihodný konec hororu.

Vikingové - Portáž (2016) (epizoda)

Z nejlepší postavy seriálu se stává magor. Ale zvraty jsou v tomto díle povedené. Nejlepší je přesun lodí.

Vikingové - Zisk a ztráta (2016) (epizoda)

Bitva na Seině, nebo spíš jatka, byly fajn. Ale další události plynou tak nějak dost pomalu, převážně ve Wessexu. Závěr pak uzavře poněkud rozhozený Ragnar dychtivý po drogách.

Vikingové - Přísliby (2016) (epizoda)

Že by náznaky nějakých zvratů? Jarl Inkstad je zpět, Bjorn už ví, kdo ho chce dead a Ragnar našel novou zálibu. Zatim to je takové stagnující , ale pravděpodobně se jedná o přípravy dalších nájezdů a jelikož se série prodloužila, tak tvůrci tolik nezpěchají. Jen doufám l, že Ragnar ještě nemá odzvoněno.

Vikingové - Jól (2016) (epizoda)

Ragnar pojídač hadů. Na scéně se objevilo další pako, které si chce nárokovat trůn. Mezitím ale Ragnar dostává lekci čínského ducha. Bjorn a scény v lesích byly v této epizodě nejlepší.

Vikingové - Milost (2016) (epizoda)

Zatímco je Bjorn stále na své survival akci v divočině, tak na ostatních linkách se toho moc nestalo. Ale nevadí, i tak to bylo fajn a ono se to určitě zase rozjede.

Vikingové - Zabijte královnu (2016) (epizoda)

Slušný díl ve kterém se děje hodně věcí. Dějové linky jsou aktuálně tři - Kattegat, Wessex a Paříž a na každé se to vyvíjí zajímavě.

Vikingové - Dobrá zrada (2016) (epizoda)

Ten rollo to je prvotřídní zmrd, nezaslouží si ani aby byl napsán s velkým R . Ragnare je čas!!!

Dobrou noc, mami (2022)

Originál jsem neviděl, ale tento remake nebyl špatný. Tomu filmu dost pomohlo, že má herce, kteří to skvěle zahráli a je to dobrě natočený. I příběh se celkem povedl, kdy naservíruje zajímavé rozuzlení. Rozhodně to ale není horor, občas se dostaví záhadná atmosféra, kdy nevíte co se pod maskou skrývá, ale po čase zjistíte, že jde vlastně o úplně něco jinyho.