Prostřeno! (2010) (pořad)

Dobrý nápad. Pořad zaujme, občas dobré recepty a někdy se sejde i správná skupina lidí a večer se na to opravdu rád podívám. Vcelku je to pěkný pořad na odreagování. +++ PS: vždycky mě dokážou pobavit ta vykrmená 150ti kilová prasata co celý týden pořád jenom fňukají že ''maso já nejím'' a ''sladké to mi nechutná'' a ''ten steak na portském víně s brambory a tymiánem já nebudu,já bych radši nějaký salátek'' a když konečně něco zdravého dostanou tak se v tom hrabou jako v kupě hnoje a když do sebe konečně vecpou kus rajčete tak div že nepozvrací stůl. Přesně vidím že po půstním večeru a stejně půstním hodnocení (co hodnotit když nic nejíte že?) rozrazí domovní dveře, máchnutím ploutve odhodí rodinu na druhý konec bytu a vybílí lednici do továrního stavu.

První krok (2009) (seriál) odpad!

Nesmyslná slátanina. Stupidní děj, mladí lidé ,,jako ze života´´ kterých mám až dost v reálu a nemám touhu se na ně dívat ještě v televizi, trapné scénky a hlavně mi celé prostředí (viz Veronika Žilková) připadá jako z pornofilmu. Jedním slovem -----) DEBILITA

Bastardi (2010)

Podprůměrný film. Myslím, že je to zase jen takový trend, na který si za pár let nikdo ani nevzpomene.

Mein Kampf (2009) odpad!

Slátanina. Děj nesmyslný, čiší z něj touha nově svobodných lidí udělat si srandu z padlého režimu. Pro mě jědno z největších zklamání je obsazení Toma Schillinga, který se podle mě Hitlerovi ani vzdáleně nepodobá. Měla to být komedie (doufám, protože tohle snad ani nemohli myslet vážně) ale příjde mi to jako hodně trapný pokus o žert. Pro diváky, které toto téma zajímá a tento snímek je neuspokojil, můžu hozhodně doporučit film Hitler: Vzestup zla

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Jako všude jinde mi tohle opět příjde jen jako další způsob jak vyplnit vysílací čas bez zbytečných investicí a jak zase jednou okrást mladý hysterický kravky a Biebrem přiteplený chlapečky (to je asi to jediné za co bych jim mohl být vděčný). Už by si s tím taky mohli dát pokoj. Raději bych se díval třeba na nové filmy anebo seriály na úrovni, jenže ty už kapitalisticky shnilé Nově vyfoukla Prima COOL. Stejně jako ČSSD a KDU-ČSL si však tyhle debility a telenovely vždycky najdou skupinu debilů, kterým se to bude líbit. Nastotisíckrát ODPAD sakra!!!!!!!

Souboj Titánů (2010)

Splácanina. Přehnaně akční scény a celé to drží pohromadě jenom 3D za to, a opravdu jen za to, jedna +...

Drtivá porážka (2009) (pořad) odpad!

Opravdu, opravdu OPRAVDU slabá parodie na Sasuke (Ninja factor) Nedoporučuji...

Spartakus (2010) (seriál)

Skvělé zpracování starověkého říma (ikdyž trochu přibarvené) a asi jeden z nejlepších seriálů posledních let.

Fenomén (2011) (pořad)

Otázky hodně prověří mozkové síly a myslím, že pro běžného českého diváka je to spíš taková zvuková kulisa k nějaké jiné aktivitě :-)