Pouta války (2004)

Netušil jsem, že někdo natočil film o korejské válce z pohledu korejce. Když oddělím bojové scény (které jsou skvělé) a ty civilní (které jsou hodně klišé) tak musím říct, že za prvé pět * za druhé tři *. Tak nějak jsem nepochopil, proč se bratr dal ke komunistům, když první část filmu do komunistů každému nadával. Ale možná jsem to přehlídl. Za mě jasné čtyři!

Generál Eisenhower: Velitel invaze (2004) (TV film)

Nikdy jsem nemyslel, že dám válečnému filmu pět hvězd bez jediného výstřelu. Ale toto dílo si to plně zaslouží už jen pro hlavního představitele. Díky moc!!

Na vlnách Jadranu (2023) (seriál) odpad!

O seriálu jsem nevěděl ale při odstrojování stromečku jsem si ho naklikl, viděl jsem české herce takže proč ne. Odstrojuju, odstrojuju a najednou si uvědomuji, že už půl hodiny poslouchám chorvatštinu. ??? Tak jsem se na to zaměřil a on je ten český seriál z 80 % s titulkama! Ahááá. Ne děkuji a jako chápu, proč si neudělat dovču v Chorvatsku, kterou mě ještě někdo zaplatí. A divák trpí ale to je jedno.

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 3 (2024) (epizoda)

Hmm tak ne. Sázel jsem trochu na to, že druhý díl byl něco jako vycpávka k tomu co přijde ale ne. Pokračujeme v krasojízdě jednoho vtipu na díl. Nebo se někdo zasmál víc jak jednou? Já ne. Režisér podrazí kolegu a pak mu to konečně "jde", matka krade u dcery v práci, kolega za návrh sexu chválí dceru a to co to bylo za "hosta" ani nemluvě. Kdybych tohle psal pod různé Ulice či Ordinace neřeknu. Ale tohle mělo být něco naprosto jiného. Ale není. Možná, že Česká televize sama toto pochopila když to zařadila za už asi miliontou nezáživnou detektivku.

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 2 (2024) (epizoda)

Věděl jsem, že první dí nasadil laťku hodně vysoko ale takovýto propad jsem nečekal. Díl o tom jestli ona s ním bude bydlet, jestli ten bude bydlet s ní... Jediný fór je, že chvílemi příčetný a chvílemi nepříčetný režisér spí u sousedů. Děti jely domů samy...a? Ta jedna hvězda je za Borka a to ještě s odřenýma ušima. Velké zklamání!

Zmizelá (2014)

Podobné typy filmů mám rád a tak i přes děsivou délku, jsem dokoukal. A chápu tlak médií, v Améru to musí být ještě horší ale těch chyb tam bylo opravdu hodně. Manžel si zdrhne z domu humnama kdy se mu zachce. Tahá si domů milenku i když ví, že mu určitě policajti visí za patama. Kolik si proboha musela pustit manželka žilou aby zaprasila celou kuchyni (hlavně ta óbr louže) a pak v klidu odjet? To tam nikde nemají kamery aby se nepodívali, jestli někam s někým neujela? O závěru nemluvím, to tady shrnuli jiní, jen mě zaskočilo, že sice v nemocnici do ní píchnou sedativa ale pak na ni hodí čistej lajntuch a ani ji neumyjí? Navíc doktor řekne "Je stále ještě pod sedativy" čili tam už nějakou dobu byla. To byla zakrvácená i v posteli? A být manžílkem (který se na konci zachová jako naprostý blb) se zbalím, děcko neděcko a prchám. Manželka je totální psychopatka a fakt bych se jeden den nechtěl probudit s řezačkou na papír v krku. Když to po sobě čtu...víc jak dva ne.

Klíč svatého Petra (2023) (TV film)

Pokud na princeznu zbydou jako nápadníci vodník a mrtvola, tak to už je hodně blbý. U pana kancléře jsem si hned vybavil jeho Rudolfa Slánského, akorát, že s náušnicí. Naopak kancléřka se konečně po různých policejních ředitelkách v roli našla. Často v diskuzích čtu, že by to měly hodnotit děti a ne dospělí ale pokud mě některé zmatky hlava nebere jako dospělému, tak bych chtěl vidět to dítě, co to pochopí, teda pokud to není Adam Bernau. Ale jelikož se na různé seriály nedívám, tak jsem hlavní hrdiny neměl spojené s jejich jinými rolemi a i hlavní dušička konečně působila sympaticky teda na rozdíl od princezny, která asi má tak opravdu maximálně na vodníka. PS Existuje x pohádek o tom jak chodil Svatý Petr po světě takže bych mu tu hospodu nezazlíval. PPS Když se před hradem objeví Svatý Petr se svatozáří na hlavě tak komparsista co hlídá v bráně s řevem něco o zázraku neuteče a jen se otráveně opírá o halapartnu ? Inu inu....

Frasier - Dobrý otec (2023) (epizoda)

Jedna hvězda za nostalgii. Jediný Frasier navíc mluvený opravdu unaveným hlasem a ty dva fórky za celou epizodu za to nestojí.

Den, který změnil Norsko (2020) (seriál)

Za mě promarněná šance. Autoři mohli ukázat kam může vést fanatizmus ať už je jakýkoliv. A tady je spousta no name postav, které se veskrze hroutí (což chápu) ale děj nikam neposouvají a ani nenabízejí řešení. Do toho příběh chlapce co "spadne z lešení", který s tím nemá nic společného. Jako kdyby udělali 90 minutový film, vypustili polovinu zbytečných postav tak bych dal plný počet. Ale takhle pouze dvě.

Den, který změnil Norsko - Oslo (2020) (epizoda)

První díl o ničem, druhý už je lepší. Konečně k věci. A chlapec, co byl tahounem celého prvního dílu aby bylo jasno a my se ho "zbavili", zemřel. Tak fajn. Myslím, že kdyby se to sestříhalo na tři díly, tak by to bylo super!