Andrew - člen naší rodiny (1999)

Ach ty city. Zbytečně to pokazilo celkový dojem z filmu. Od začátku upgrade na nejhorší zvíře, které může existovat jsem se začal nudit. Škoda toho konce, jinak bych dal 4*. Nejlepší scénka Mohl by jsi prosím otevřít okno? Rád pomůžu. Teď skoč. Hop, hop. Né, ven z okna. Jedna hvězda za Měsíčku na nebi.

Robot a Frank (2012)

Další z filmů, od kterého jsem moc nečekal a opět mile překvapil. Vydržel jsem od začátku, až do konce. Což se kolikrát nedá říci o filmech za X desítek mil $. Pohodová komedie na večer o lupiči v důchodu a robotovi, který nemá nainstalovaný zákony a lže. Opět se potvrdilo, že pokud film netrpí orgiema všeho druhu, tak se na to dá koukat.

Maturita duchů (2012)

Na to, že jde o španělskou produkci, tak je to docela slušná duchařská komedie. Pokud od tohoto filmu nic nečekáte, tak vás příjemně překvapí. Méně někdy znamená více.

Letecké katastrofy - Série 10 (2011) (série)

Nejlepší dokument o leteckých katastrofách a když k tomu přidáte hlas Valérie Zawadské, tak to nemá chybu. Letadlem jsem ještě nikdy neletěl a pokud k tomu někdy dojde, tak radějí popluji lodí.

Rebelka (2012)

Co se týče Pixaru, tak se těším na každý animák a ani tento mě nezklamal. Příběh byl zajímavý s opravdu nečekanou zápletkou. Docela mě na začátku překvapil nápis Disney. Je to takové skoro typicky disneyovské, ale udělané Pixarem a tím je to vlastně něco jiného. Pokud bude Pixar pokračovat pouze v tomto duchu (nevěřím tomu), tak je to vlastně jedno, protože je ve svém oboru nejlepší.

Bourneův odkaz (2012) odpad!

Po přechozích dílech Bournea jsem zažil těžké zklamáni. Přitom stačilo dát jiný název, zkrátit stopáž a byl by z toho zajímavý film. Zbytečné pokračování něčeho, co originálu nesahá ani po kotníky a proto jsem dal odpad. Mrzí mě, že jsem film ohodnotil takto, ale jinak to nešlo. Možná je to tím, že byl na mě film moc mysteriózní. Nechte Bournea už spát.

Jiná země (2011)

Abych byl upřímný, tak mě film docela dostal. Bohužel v tom špatném slova smyslu. Po prvních deseti minutách to vypadalo na docela zajímavý sci-fi film, který se bude zaobírat paralelním-alternativním světem, ale se scif-fi to nemá nic společného. Kamera zůstane nohama na zemi a sleduje příběh o dívce, která nemá čisté svědomí.

Criss Angel: Mistr magie (2005) (pořad) odpad!

Tak teď nevím jestli se mám bát nebo ne. Pokud bych náhodou tento pořad kritizoval, tak mě může největší kouzelník současnosti proměnit v cokoliv. No nic, risknu to. Je to obyčejný amatérský komediant, který sází na krásu nebeskou, protože podle toho co jsem viděl, tak rozumu moc nepobral. [REJP]To je tak, když blbec udělá blbce z blbců a ty blbci toho blbce v té blbosti ještě podporují, takže ti blbci ze sebe udělají vlastně ještě větší blbce.Toho blbce to samozřejmě netrápí, protože je blbec a blbec ví, že vydělává na blbcích, ze kterých dál ten blbec dělá čím dál tím větší blbce a ty blbci toho blbce čím dál tím víc podporují v té blbosti, aby z nich ten blbec atd. až do nekonečna. Tedy v případě, že vesmír je na tom stejně. "Oni" jsou všude a nedá se to zastavit[/REJP].

Dallas (2012) (seriál) odpad!

Dallas po cca 34 letech? Viděl jsem jen první díl, ale už od začátku mě nebavil. Vždyť je to ještě horší, než starý dallas a už ten byl špatný. Takové pokusy o návrat jsem už viděl a říka se tomu "Deja vu". V roce 1992 byla premiéra dallasu na nově. Tenkrát mi bylo třináct let a hned mi bylo jasné do jaké kategorie zařadím telenovely podobného typu. Bral jsem to tak viz jak řekl Izer v parodii na vol. řediteli "Je to barevné, hýbe se to a je to na pokračování". Zajímavé je, že to má docela vysoké hodnocení. Někdy se ptám, kam to celé spěje. Zpět?