Resident Evil: Zatracení (2012)

Herní série RE patří mezi mé oblíbené a tak jako někteří, mám také divný pocit z tohoto snímku. Těšil jsem se na animák, ale neskutečně mě zklamal. Nějak jsem nestíhal. Nevím no, ale byla to docela uplácaná, zplácaná, přeplácaná a chaotická blbost. O co tam vlastně šlo? Kam odešel příběh? Ona vlastně i film. série stojí za vyliž atd. Kdysi jsem se těšil na Silent Hill, ale také mě zklamal. Už by se měli vykašlat na zfilmovávání her.

Volejte řediteli (1994) (pořad)

"My nejsme televize veřejnoprávní, my jsme televize komerční." Mně to přišlo zábavný a bavil jsem se u každého dílu. "Omlouvám se, že jsem přišel pozdě, ale byl jsem na jednání v Brně ...dnes budeme končit dřív, musím odjet na jednání." "Buďte prosím trochu tolerantní."

Formule 1 (1978)

Takhle vypadaly právé závody. Staré dobré formule. Žádné omezení. Jedna byla taková a druhá byla maková. Pořádný řev motoru, zatáčky ve smyku a hlavně jezdecké umění, kde i ta sebemenší chybička mohla stát jezdce život a že jich zahynulo dost. Škoda, že se nebralo více ohledu na bezpečnost jezdců. Co se týče nehody R. Williamsona 1973, tak to byla vražda v přímém přenosu a to co udělali s mrtvoulou bylo nechutný a nelidský. Svou část viny nesou pořadatelé, ale zejména jezdci, kteří nezastavili aby pomohli D. Purleymu. Výmluvy jezdců po závodě byly trapné. Věděli co se děje. Pokud jezdec běží k hořící formuli a chce jí převrátit, hasí jí atd, tak asi něco není v pořádku.Obzvlášť jezdci by si v těchto případech měli pomáhat. Odpověď N. Laudy po závodě na otázku proč nezastavil "jsem placený za závodění a ne za parkování na trati". Ironie osudu na sebe nenechala dlouho čekat a Lauda v 1976 měl podobný problém, jen měl štěstí, že po té vznikla hromadná nehoda a formule zablokovali trať. Ostatní jezdci ho z formule vytáhli a zachránili život. Od první sezóny co Lauda působil v F1 mi připadal jako těžkej frajírek, takže mi nějak 2x nesednul, i když jezdit uměl. V roce 1970 na okruhu Zandvoort (jako R. Williamson) zahynul v plamenech (možná už byl mrtvý po těžkém nárazu) Piers Courage. Závod nebyl přerušen a po uhašení jeho tělo zaházeli pískem a vyhrabali po skončení závodu.

Memphiská kráska (1990)

Je to veliká škoda, že si tento příběh nezasloužil (zatím?) lepší filmové zpracování. Pokud někdo viděl dobové záběry, tak by si všiml, že po přistání běžely všechny motory, spodní střelecká věž a všechny kulomety byli na svém místě. Pokud někdo točí něco podle skutečné události, tak by si neměl vymýšlet.

Znamení koně (2011) (seriál)

Hodnocení je za první díl. Bojím se, že to tak zůstane.

Volejte věštce (2008) (pořad) odpad!

Tvrdit o sobě, že umí věštit, může opravdu jen blbec. Lidi co tomu věří nejsou chudáci, ale idioti. Je to druh obživy, kde se cucají z lidí peníze a nejspíš to i dobře vynáší. Většina lidí co tam volá, tak nejsou zrovna 2x bohatý a pak se diví, že platí tolik peněz při vyúčtování. Rok a půl zpátky umřel táta a máma tam zavolala. Říkali jí samí bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla, bla. Když přišlo vyúčtování za telefon, tak se hodně moc divila, že jí ta sranda stála 2854,- Kč. Je to jen o psychologii.

Televizní noviny (1994) (pořad)

Jsme rádi, že jste s námi. A proto zůstaňte s námi. Nikam neodcházejte, zachvilku jsme zpátky. Před nedávnem Voříšek řekl při uvádění večerního pořadu - dnes uvidíte serál Kriminálka Majamka místo Kriminálka Miami.

Zrození naděje (2009) odpad!

Zajímalo by mě, kdo z hodnotících byl při smyslech, když tento film viděl. 72% je nějak moc . Já jsem vydržel koukat cca 30 minut. Je to hodně trapné zpracování příběhu o tom co se dělo před trilogií LOTR. Herecké výkony byly komické. Triky a kamera nestály za nic. Pro mě je to jednoznačný odpad.

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

Souhlasím z Baxtem. Je v tom hodně velký rozdíl!!! Mrzí mě, že se od toho vyvíjí i celkové hodnocení, protože druhý díl je stejně kvalitní jako první. V dnešní době už není takový velký problém sehnat na internetu verzi, kterou nadabovala ČT. Má to o hodně víc šťávy a vtipem to jen srší. Určitě je lepší, když slyšíte hlášku „to je moje parchantě, než „to je můj vnouček“ a takových případů je víc. Vyhledávejte původní dabing ČT. Není to poprvé a ani „bohužel“ naposled co TV Nova a Prima doslova a dopísmene zase něco zkurvila. Prima viz Vánoční prázdniny, kdy z vynikající komedie udělala svým dabingem odpad!