Návštěvníci (1993)

Svatba rytíře s jeho milovanou je ohrožena. Čarodějnice ho otrávila (začarovala) lektvarem a on v domnění, že vidí medvěda zabil otce své nastávající. No řeknu vám, co může být lepší, než když rytíř a jeho sluha cestují časem ze středověku do současnosti aby vše napravili. Pohodlně se usaďte a vychutnejte si jednu z nejlepších komedií.

Hodný, zlý a divný (2008)

Nemůžu si pomoct, ale všechny akční asijské filmy vypadají úplně stejně. Začátek vynikající, prostředek je už jen dobrý a konec nejhorší. To natahování mě doslova sere a už se těšíte, až to skončí a tím se vám film moc nelíbí. Už by jim měl někdo vysvětlit, že by stačila stopáž 1h 40m max. a pak by s toho byly vynikající filmy.

Na plný plyn (2008) odpad!

Zkouknuto a vyhozeno do koše, kam tento film patří. Nevím, co tím soudruzi chtěli říci, udělat, napodobit, ale hrubě jim to nevyšlo. Asi někde udělali chybu. Začátek a konec film nezachrání.

Akce kachna (2001)

Mrtvá kachna, dobrá kachna :)

Hon na čarodějnice (2011)

Tak takovouhle blbost jsem už dlouho neviděl a mrzí mě, že tam hraje Cage. Že by se to tam čarodějnicemi nějak hemžilo se rovna říct nedá. Nebo, kde byly? Vždycky jsem si myslel, že čarodějnice létají na koštěti, ale tyhle byly možná upgradované a místo košťat měly křídla. Možná evoluce:) Hon se bohužel nekonal.

Biblické záhady (2006) (seriál)

Hodnocení je pouze za díl Honba za archou úmluvy. Hezká fantasy :)

Černá labuť (2010)

Balet zrovna 2x nemusím, proto jsem se filmu dlouho vyhýbal a já věděl proč. No, nakonec na něj stejně došlo. Neměl jsem se na to dívat :) Neřeklo a nedalo mi to nic a vzalo mi to necelý 2h života. U větší části filmu jsem se nudil. Několik (+) tam bylo, ale těch (-) převažovalo. To, že Natalie Portman zahrála svou možná životní roli, neudělá z filmu to, co z něj děláte vy. Film je nadhodnocený. Mě to teda med kolem huby nenamazalo :) Příběh o bláznivé baletce :)

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál)

Dana Morávková, Alice Bendová a Jan Révai. Toto je příklad dokonalých sviní. Za to jedna hvězdička.

Simone (2002)

U filmu jsem se nudil, až do doby, kdy ohlásil, že Simone je mrtvá. Lidé ji milovali. Co teď? Důkazy jsou na dně moře v bedně a po vylovení je bedna prázná. Byla v té bedně? Sežral ji žralok? Bez důkazů těžko dokážete, že byla virtuální. Konec dobrý, všechno dobré.

Život je krásný (1997)

Dobrý den, princezničko. Natočit krásný film a zároveň si v něm zahrát hlavní roli, umí opravdu jen málokdo. Film musíte brát trochu s nadhledem (jak jsem koukal, tak někteří to nechápou), tak jako všechny komedie z 2. světové války. Roberto si prostě snaží dělat život krásný, i když zrovna není. Nakonec stejně vyhráli :)