Černá kočka, bílý kocour (1998)

"Póóózor. Jedna, dvě, tři svóbodááá" :) Ujetá, ulítlá komedie doprovázena chtytlavou muzikou, kde chce každý vyjebat s každým. Při jejím sledování se určitě nudit nebudete a zpříjemní vám snad každý večer. Herci - neherci zahráli na jedničku s hvězdičkou. Nejlepší balkánská komedie, kterou jsem kdy viděl. "Bratře, jestli máš problém, že máš málo peněz, tak ti pomůže jenom hóóódně peněz."

Icarus (2010)

Poslední kulka do hlavy byla nevydařená scéna. Když Lundgren míří svému příteli na hlavu a povídá si s ním, tak pravá kamera zabírá přítele s průstřelem hlavy (živej jako rybička) a čelní kamera bez průstřelu. Pár střihů, kde už je a kde není s prostřelenou hlavou a pak mu jí prostřelí. Takovou chybu by si rejža neměl dovolit:) Dolpha Lundgrena mám jako herce rád, ale toto bylo 1000+1 ohrané téma. A vůbec, celý film byl divný.

Noc oživlých mrtvol 3D (2006) odpad!

Když dcera kousne otce do krku, tak krvácí a oni mu to zalepí. V tom farář bouchá na dveře a oni ho vpustí dovnitř. Do předsíně přijde otec a hle, krk je v pořádku. Všichni jdou asi do obýváku a hle, krk už zase není v pořádku. Celý film stál za píp.

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Země je úžasný klenot a tento dokumentární seriál to jen potvrzuje. Radost pohledět. Škoda, že se k přírodě chováme, tak jak se k ní chováme. No, nic ale netrvá věčně a příroda si od nás jednou odpočine :) Otázka je, kdo potom tu krásu natočí :) BBC = nejlepší.

Vražedná terapie (2001)

Podle hodnnocení jsem teda čekal úplně něco jiného. Pořád čekáte, až se to pořádně rozjede a najednou je konec. Absolutně nevyužité skvělé prostředí pro dokonalý horor. A proč 1 hvězdička, když to nestálo za nic. "Našeptávaly mi to hlasy".

Jay a mlčenlivý Bob vrací úder (2001) odpad!

A tomuhle říkají ulítlá komedie? Aha. Tak to mě píp. Nezachránilo to ani vystoupení mnoha známých herců.

Chalupáři (1975) (seriál)

Vždy si vybavím revizora v invalidním důchodu, který má papír na to, že se nemůže rozčilovat. No, rozčiluje se pořád. Vynikající herecké výkony J. Sováka a J. Kemra v hlavních rolích. Kdykoli tento seriál běží v televizi, rád se na něj opět, zas a znova podívám.

Arabela (1980) (seriál)

Seriál, na kterém snad vyrůstala většina dětí, což můj případ určitě je. Je to pohádka, v které jsou všechny pohádky, i pro dospělé. M. Macourek a V. Vorlíček vytvořili dokonalé dílo, které nikdy neomrzí.

Fanoušci (2009) odpad!

Nevím co se vám na tomto filmu líbilo. Od začátku do konce je to o ničem. Vtipné scénky mi nějak vtipné nepřijdou. Asi nejsem stavěný na tento druh humoru. Těžká nuda.