• Thriller

Soukromé pasti - Láska v moll (2008) (epizoda)

Moc pěkný díl Soukromých pastí. Jiří Bartoška v roli slavného spisovatele a dvě ženy v jeho životě. Po letech tvorby a slávy ho postihne mrtvice a je upoután na invalidní vozík. Která z jeho žen mu pomůže splnit poslední přání?

Horečka (1964)

Krátký návrat ke zlatým šedesátým létům minulého století. Všechno je opravdové a skutečné, žádný fejk. I ten big beat.

Tak se ptám - Kvůli mně přestane (1982) (epizoda)

Celkem věrně zachyceny počátky alkoholismu u 18letého Jardy. Jeho milá Martina má ale otce těžkého alkoholika, tak je na každé Jardovo pití velmi alergická. Následují sliby, sliby a sliby a Jarda pořád selhává. Do věci se vloží jeho rodiče, kteří se ho snaží zachránit všemi možnými způsoby. Po dobrém i po zlém. Jenže Jarda má kamarády z práce, a na těch mu záleží mnohem víc.

Soukromé pasti - Riskantní interview (2008) (epizoda)

Tentokrát ne moc uvěřitelných obsah. Eliška Balzerová i Veronika Žilková hrají trochu křečovitě, což nepravděpodobnost příběhu ještě umocňuje. Nakonec nejlepší ze všech byla Libuše Švormová jakožto jedovatá babice.

13. komnata - 13. komnata Zory Ully Keslerové (2017) (epizoda)

Pěkný díl o možná nejkrásnější české herečce 80. let minulého století. Pohnutý život, tři osudoví muži a nakonec usmíření i sama se sebou.

Soukromé pasti - DNA jako důkaz (2008) (epizoda)

Průměrný díl s protivným Budařem, uřvanou Voříškovou a hysterickou Bydžovskou. Děj zpočátku zajímavý, ale postavy to zabily.

Soukromé pasti - Jiná láska (2008) (epizoda)

Celkem slušný, a myslím si, že i dost realistický, díl Soukromých pastí. Manželka a matka dvou malých dětí se zamiluje do kolegyně v práci. Její manžel si z toho zpočátku dělá legraci, později ale prozře a začne se mstít. Eva neví, jak dál, protože velkou podporu nemá ani u své lesbické přítelkyně. Ta si jejich život představuje úplně jinak a hlavně bez dětí.

Soukromé pasti - Smím prosit o lásku? (2008) (epizoda)

Pěkný díl Soukromých pastí a s pěkným koncem. Bála jsem se, jak to nakonec zprasí, ale nestalo se. Zdena Studenková hraje zklamanou ženu skvěle a Vladimír Kratina je jako obstarožní proutník z posledních sil taky dobrý. Líbil se mi i pan starosta, hlavně když tančil se smetákem.

Otázky a odpovědi (1994)

Film o tom, jak těžký a beznadějný je boj s korporacemi, mezi něž televize (média) jistě patří. Dále pak tabákový průmysl, farmacie, kosmetický průmysl, potravinářství, obchod s alkoholem, pohonnými hmotami, finančnictví. A další molochové. Ralph Fiennes v roli okouzlujícího televizního soutěžícího, proti němu John Turturro jako ten méně atraktivní i méně šťastný. Film určitě stojí za shlédnutí, přestože radosti nepřidá.

Soukromé pasti - Tři do páru (2008) (epizoda)

Ač herečku Marthu Issovou nemám ráda, tady roli vdané pipiny hraje velmi dobře. Táňa Pauhofová v roli Emmy je trochu horší a Jan Budař alias manžel a záletník Tonda nejhorší. Ale celkově průměr.