• Thriller

Soukromé pasti - Manželství nebo život (2011) (epizoda)

Lukáš Vaculík si zase jednou zahrál pěkného hajzla. Pan podnikatel, doma manželka služka a rozmazlený synátor. Všeho ale do času a když si jednou najde milenku, manželčinu spolužačku, pohár trpělivosti a tolerance přeteče.

Nevinné lži - Pod hladinou (2013) (epizoda)

Téma lhaní si ve vztahu i s ostatními lidmi. Eva (Aňa Geislerová) nechce dítě, přestože všechny ženy v okolí už děti mají. Připadá si divná a je z toho nešťastná. Má milujícího manžela, ale vztah ji neuspokojuje. Proto si začne vztah jiný. A tudy cesta taky nevede.

Nevinné lži - Lež má rozbité auto (2013) (epizoda)

Příjemný díl Nevinných lží o malém chlapci, který je stále unavený a jeho matka si neví rady. Najde skvělého lékaře, u něho jsou však příliš dlouhé čekací doby. Seznámí se ale s mladým automechanikem, který pana doktora (údajně) zná. A jak to všechno dopadne? To byste neuhodli.

Znamení Raka (1966)

Psychologický rozbor lékařů, sester a pacientů jedné kliniky. Na oddělení se stane vražda, je zabit největší sukničkář. Kdo měl zájem na jeho smrti? Manželka? Milenka? Nadřízený? Kolega z kliniky? Pacient? Skvělé herecké obsazení a též velmi zajímavé záměny hlasů mezi herci a herečkami.

Soukromé pasti - V síti (2011) (epizoda)

Malinko zastaralé, ale přesto stále aktuální. Počítačový expert Hádek se zamiloval do krásné Adély a rozhodl se buď anebo. Buď bude jeho nebo jí udělá ze života peklo. A hádejte, jak to dopadlo.

Chicago (2002)

Děj tedy nic moc, ale za úžasné výkony hlavních i dalších hrdinů filmu 4 hvězdy patří. Tanec i zpěv dokonalé. Nejvíce mě překvapil Richard Gere, u něhož jsem skvělý zpěv, tanec a step nepředpokládala. Takže se příliš nedivím udělenému Oscaru.Jedna hvězdička u mně chybí, a to za děj muzikálu.

Soukromé pasti - Exmanželkou snadno a rychle (2008) (epizoda)

Tereza Brodská hraje šokovanou a bezradnou ženu skvěle, její zoufalství bylo až protivné. Michal Dlouhý v klasické roli muže, co je nad věcí, taky nezklamal. Úžasná světácká maminka v podání Jitky Molavcové. No a skvělý konec, který potěšil.

Chaplin (1992)

Trochu zklamání. Životopis Ch. Chaplina mi nepřišel moc zajímavý, přestože ve skutečnosti asi byl. Chyba režiséra nebo scénáristy. V Charlieho ženách, manželkách a přitelkyních jsem též měla hokej. Film jsem shlédla na několik pokusů, naráz jsem nevydržela ani jednou. Třeba Chaplinovo ztvárnění Hitlera mi přišlo ve filmu naprosto nevyužito.

Corpus Christi (2019)

Chtěl být chvíli dobrý a zlí lidé mu v tom zabránili. Mladý delikvent se touží stát knězem. Nosí s sebou i černý oděv a kolárek. Když je propuštěn z nápravného zařízení, chopí se příležitosti a ve vesnici, kde ho nikdo nezná, začne působit jako kněz. Mezi lidi vnese spoustu nových, pozitivních myšlenek, začne dokonce rovnat staré sousedské spory a nesváry. Jenže nic netrvá věčně a i jeho dožene minulost.

Soukromé pasti - Tatínkova holčička (2008) (epizoda)

Tento díl Soukromých pastí je možná nejlepší, přestože jeho sledování bylo často utrpením. Nejhorší je, že Miroslav Etzler na toho úchyla skutečně vypadal a skoro nevěřím, že by ve skutečnosti byl jiný. Vanda Hybnerová v roli nejisté matky, kterou stále bolí hlava, byla taky dobrá. Bereniku Kohoutovou jsem s probíhajícím dějem litovala stále víc a nakonec úplně nejvíc. Asi už se dlouho na tento díl nepodívám.