Tři kluci a nemluvně (2012) (seriál)

Není to nic extra, nicméně na večerní relax před spaním je to absolutně dostačující. A Benova mamča mě fakt umí rozesmát! 60%

Spring Breakers (2012) odpad!

Korine je magor. To víme všichni. Ale že natočí takovej propadák, to jsem nečekala. Pořád jsem doufala, že tam najdu to, co nám chtěl tím vším sdělit ale.. nic. Pro pány asi fajn pokoukáníčko na teen roštěnky v ultra krátkých šortkách a minibikinách, to zase asi jó. A James Franco.. pořád ho mám zafixovaného jako Jamese Deana, takže doufám, že z hlavy brzy smažu obraz Aliena. Totálně ztracených 96 minut života, fakt díky!

La cara oculta (2011)

Mně je to vážně strašně líto, ale ani jsem to nedokoukala, jak mě to nudilo. Nevím, možná jsem filmu neporozuměla či co, každopádně neplánuji shlédnout ho až do konce. Nechávám bez hodnocení.

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Ač jsem čekala, že to po prvním díle vzdám, musím přiznat, že jsem shlédla všechny série a netrpělivě čekám na další díl. Tyler Posey mi je sice docela nesympatický, ale zachraňuje to Dylan O´Brien. Jednotlivé díly jsou napínavé, neustále se něco děje a to mě bavííí. Takže za mě jo! Oblíbená postava: Stiles, Derek

Pod jednou střechou (2010)

Takový ten film na deštivé sobotní odpoledne když víš, že máš na výběr mezi filmem a úklidem pokoje. Neurazí, nenadchne.

Vedlejší účinky (2013)

Geniálně vybrané herecké obsazení, skvělý námět a dokonalá hudba, která perfektně podtrhuje děj. Ze začátku by se mohlo zdát, že se budete nudit. No nenechte se zmást! Strhující a napínavý kolotoč událostí vás vyvede z omylu. Navštívila jsem kino po více než roce (ne, nestydím se) a jsem ráda, že jsem z něj vycházela s nadšením. Navíc pomalu začínám nabývat dojmu, že každý film, ve kterém hraje Jude Law, je prostě brilantní! Role psychiatra mu neskutečně sedla. Za mě rozhodně 5*!

Teď a tady (2012)

Předlohou je absolutně dokonalá kniha Before I Die, kterou jsem tzv. zhltla během dvou dnů. Neskutečně jsem se těšila na její filmové zpracování. Obsazení Dakoty do hlavní role mojí natěšenost ještě zvýšila. Co si budeme povídat, kniha je samozřejmě lepší (tak jako v 90% filmů, u kterých tvoří námět knižní předloha). Myslím, že Dakota dokázala osobnost Tessy naprosto skvěle vystihnout, věřila jsem jí úplně všechno. Spousta věcí (a pro mě důležitých) mi ve filmu chyběla, což mě hodně mrzelo. Proto 4*.

2 $ocky (2011) (seriál)

Neuvěřitelně se u toho bavím! Navíc Kat Dennings je naprosto neuvěřitelná!