Partička (2011) (pořad)

Osobně si myslím, že nebýt Chmely a Sokola, stála by Partička za starou bačkoru. Genzer se Suchánkem bývali svého času vtipní, ale je tomu už hodně dávno. Ale musím uznat, že Geňa v roli "hádače" je bezkonkurenční! Většinou se dobře bavím, takže 70%.

Walk the Line (2005)

Jsem velkou fanynkou Johnnyho Cashe a z filmu jsem nadšená. J. Phoenix je perfektní herec a svou roli zahrál bravurně. R. Witherspoon nemusím, ale tady mě mile překvapila. Hudba fantastická, výkony herců geniálně přesvědčivé. Pět hvězd, 100%.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Jako dobrý, tak trochu Zoufalky pro teenagery. Dost velkou klikou je, že jsou hlavní hrdinky vcelku sympatický a pěkný holky. NIcméně děj byl už od nějaké třetí série tak šíleně zamotaný, že jsem vlastně na konci šesté série nevěděla, kdo byl čí brácha, kdo s kým měl dítě a kdo byl vlastně celou dobu ten magor, co je sledoval a jaký k tomu měl důvod. Najednou toho bylo nějak moc a hodit tam dvojče jedný z hlavních postav.. to jako vážně? Od čtvrtý řady ubírám za každou další sérii jednu z pěti hvězd.

Cry-Baby (1990)

Nevim, jestli se mám smát, brečet nebo kulit oči, tak pro jistotu dělám všechno dohromady. Johnny Depp je pro mě Pan herec, takže i v roli Uřvánka (bože, ten překlad je opravdu šílenost) byl excelentní. Navíc na něm miluju tuhle rebelskou image, kdy mu vlasy padají do očí, takže co je jeho týče, tak 100%. Po shlédnutí celého filmu ze mě vypadla pouze věta: "Ten co to natočil, musel být stoprocentně na cracku!" Jinak si totiž neumím vysvětlit, jak by někdo mohl natočit něco tak kýčovitého, ovšem v dobrém slova smyslu! Vážně jsem se pobavila, poslechla si skvělou rock'n'rollovou muziku a pak jsem si šla s úsměvem lehnout. Film výborný, musí se však brát s menší nadsázkou. Za mě 75%.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Postava Sheldona Coopera je abolutně geniální, nejspíš jsem se platonicky zamilovala! Leonard s Penny jsou tak nesourodá dvojka, až jsou směšně roztomilí. Vlastně když nad tím tak přemýšlím, tak bych se s nima chtěla taky kamarádit!

Bez dechu (2011)

Zcela se ztotožňuji s komentářem, který napsala Dever. Pro mě víc než průměr - 60%

Upíří deníky (2009) (seriál)

Shlédla jsem to od prvního dílu po poslední. Ze začátku to byla klasická lovestory, ve které se sem tam objevilo trochu krve. Co mi hodně vadilo, bylo dost časté přehrávání Niny Dobrev. Řekla bych, že role Katherine je jí mnohem bližší než role naivní Elleny. Stejně tak Stefan, který byl na začátku postavou č. 1, ustoupil dost do pozadí a stal se tak postavou, která by v další sérii mohla klidně zmizet úplně a nikomu by to nejspíš nevadilo. Naopak Damon se vyšvihl na přední příčku, což mě osobně tedy vůbec nevadí. Třetí až pátá série podle mě nejlepší, poslední série zbytečně zdlouhavá, každopádně dávám velké plus za Enza s Bonnie, jejichž lásku jsem jim (narozdíl od Elleny a Damona) fakticky věřila. Konec celého seriálu naprosto nedotažený, zmatečný a nijaký. Škoda. Nejoblíbenější postavy: Damon, Enzo, Bonnie

Na sv. Valentýna (2010)

Patrick Dempsey, Julia Roberts, Anne Hathaway, Jennifer Garner... a vznikne z toho toto? Škoda. Oddychovka dobrá ale jednou asi stačilo.

Jeden den (2011)

Tak tohle jsem vůbec nečekala! Tušila jsem, že bude Anne Hathaway skvělá, ale že až tak? Wow.. Samozřejmě i výkon Jima Sturgesse stojí za ocenění. 5* a to bez debat.