Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Jestli může v televizi vařit Babica, pak tam může vařit už opravdu kdokoliv.

Pan Nikdo (2009)

Přísahám, že jsem od začátku do konce koukala na obrazovku s otevřenou pusou. Geniální scénář, geniální Jared Leto, geniální režie.. geniální všechno! Příběh typu: Co by bylo, kdyby... mě neuvěřitelně bavil. Jen to asi potřebuji vidět ještě jednou :)

Nezapomeň na mě (2010)

Čekala jsem, že to bude obyčejná slaďárna. Tuctový béčkový film. A ještě k tomu v hlavní roli Robert Pattison, kterého díky Stmívání nemůžu ani vystát. Přiznávám.. spletla jsem se. Film, u kterého by se ve mně vystřídalo tolik emocí (což já ráda), jsem už dlouho neviděla. A ten konec? Pro mě více než překvapivý. 5* za skvělý výkon R.Pattisona, charakteristiku postav, scénář a úžasnou hudbu.

Predátoři (2010)

Kdybych to měla shrnout jednou větou, napsala bych: "Díky predátorům jsem se naučila, nesoudit filmy pouze podle trailerů." Už dlouho jsme se s přítelem chystali do kina. Přenechala jsem výběr filmu na něm a on přinesl lístky na Predátory. Do kina jsem vcházela otrávená a z kina... naprosto ohromená! Tolik skvělých efektů pohromadě, můj oblíbený Adrien Brody v hlavní roli, nechutné zvuky Predátorů, skvěle vystižené charaktery jednotlivých postav, ukázka rozdílu myšlení muže a ženy... Perfektní! Přítel trošku zklamán, já nadšena.. tak to má být :)))

I Love You Phillip Morris (2009)

Absolutně největší propadák. Ani jednou jsem se pořádně nezasmála a příběh byl tak nataženej, že jsem ani neměla chuť, dokoukat to do konce. Absolutně mě zklamal jak děj, tak i Jim Carrey s Ewanem McGregorem. 1* za tu jejich bezmeznou lásku.

Griffin a Phoenixová (2006)

Griffin a Phoenixová. Po Remember Me je to další film, který mě doopravdy dojal. Bylo úžasné sledovat, jak se ti dva do sebe zamilují a chovají se dětinsky. Nehledají na tom druhém chyby, protože vědí, že je to vlastně úplně zbytečné. A herci? Opravdu milé překvapení. 80%

Pelíšky (1999)

Jedním slovem: GENIÁLNÍ!! 100% !