SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Už je to fakt trapný. Ale uznávám, že Mireček Žbirka mě svým dubstepovým vystoupením lehce vyvedl z míry. To mám ráda!

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Podle mě vypadá ta farmářka jako jeden z jejích pštrosů! Natolik mě to fascinuje, že to musím sledovat, i když vlastně vůbec nechci.

The Lying Game (2011) (seriál)

Po přečtení komentářů mám dojem, že pokud neshlédnu Switched at Birth, nebudu mít objektivní názor. Nicméně sleduji první řadu a zatím je to fajn oddechovka na večer, uvidíme dál..

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

Ten kluk se narodil s velmi jasným cílem - terorizovat vlastní matku. Nenáviděla jsem ho už od mimina a nedokážu si představit, jak to muselo hýbat s jeho matkou. Už od začátku filmu tušíš, co se asi stane (resp. stalo), ale stejně tomu nechceš věřit a tak koukáš až do konce a doufáš, že se stane nějaký zvrat, který vyvrátí všechny tvé domněnky. Ale omyl.. We need to talk about Kevin je hodně silné drama, dost depresivní ale zároveň i strašně realistické. Film ve mně zanechal hodně dojmů a smíšených pocitů, avšak jeho skvělé natočení a naprosto geniální výběr herců mi nedovolí jinak, než hodnotit plným počtem hvězd.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Ač nejsem fanynkou Twilight ságy, viděla jsem všechny díly. Sice s obrovským zpoždením, ale viděla. Od poslední části jsem čekala mnohem víc. Doufala jsem v nějaký šílený zvrat, kdy zůstanu sedět u obrazovky s pusou otevřenou a řeknu si: "Nooo.. hůůstýýý!" Ale nic. Ani to se mnou nehnulo. Upíří bitka fajn. Až na to, že se vlastně vůbec nestala. Aha. Konec dobrý, všechno dobré a pokud jim někdo neutrhl hlavy od těla, žijí spolu dodnes. Nic moc, vlastně ani nevím, za co dávám ty dvě hvězdy.

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

"Hani, Haničko, miláčku.." Při těchto slovech od M. Zounara mám vždycky husí kůži. Tak přehnaně špatně zahranou roli jsem dlouho neviděla. Námět fajn, prima hudba a některé zápletky stály za vidění, ale jako celek je to vážně otřesný. Pardon.

Sanitka (1984) (seriál)

Mám ráda filmy a seriály z lékařského prostředí, ale sanitka mě absolutně nechytla. Mám raději Nemocnici na kraji města.

S tebou mě baví svět (1982)

Nikdy mě to neomrzí. Navíc jsem jako malá milovala Pepína, takže... :))

Líbáš jako Bůh (2009)

Tak na tenhle film sere bílej tesák aneb v postarším věku už není ani vtipné, chovat se jako puberťák. Za roli Magálové jsem se vyloženě styděla. Kýčovité, trapné, přeplácané až nudné. Jedna hvězda za Holubku.