Malé lásky (2017) (pořad) odpad!

Hele já teda ještě nerodila, ale nějak nemůžu pochopit, co vede ženskou k tomu, aby porodila před kamerama. A ještě na Nově. Jasně no, peníze jsou asi lákavý, ale vždycky jsem si myslela, že je porod intimní věc, která spadá do soukromí toho páru. Po shlédnutí jednoho dílu jsem usoudila, že je to pro mě absolutně nepřijatelný pořad do televize, pardon.

Po strništi bos (2017)

Moc nevím, co tím chtěl Svěrák vlastně říct. A obsadit Terezu Voříškovou do role manželky Ondřeje Vetchého, to byl podle mě krok úplně mimo mísu.

Místo u moře (2016)

Myslela jsem, že nikoho prázdnějšího, než byl Adrien Brody ve filmu Detachment, už neuvidím. Ale Casey Affleck a jeho prázdná duše, srdce uzavřené před vším a všemi a to velké nic v jeho očích, mě přesvědčilo o tom, že jsem se spletla. Celou dobu jsem mu všechnu tu prázdnotu věřila. Takže kdo chcete vidět film o tom, jak člověk sice přežije asi úplně všechno, ale jaký ten život po tom všem vlastně může být.. tak si to pusťte. Plus si jako bonus poslechnete vážně výbornou hudbu, která celý snímek doprovází.

Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Nebudu lhát, agent Cooper je dodnes mojí platonickou láskou. Twin Peaks je jedinečná úchylárna, kterou prostě musíte vidět. A i když se vám nebude líbit a děj vás nebude ani tak moc zajímat, tak to stejně dokoukáte do posledního dílu. Protože prostě musíte.

Holky pod zámkem (2015) (pořad)

Vadí mi, že celý koncept rádobydokumentu na mě působí tak, že bych snad odsouzené měla litovat. Ne, nebudu. Můžou si za to samy a akorát mě dokáže vytočit, když některá z nich řekne, že už je tam potřetí a vzápětí dodá, že má doma minimálně dvě děti. Celý je to akorát tak, jak už tu psal někdo pode mnou, k nasrání.

Děti úplňku (2017) (TV film)

REALITA. Drsná, někdy smutná, ale opravdová.

Buzíci (1974)

Je to tak divný, že doteď nevím, co si o tom mám myslet. Každopádně jsem z toho byla úplně vykulená a silně zvažuju, že si to pustím znovu.

Mami! (2014)

Syrovost doplněná skvělou hudbou. Realita natočená tak, jak doopravdy je. Žádné upejpání, prostě to nasolit divákovi totálně na férovku. Dolan umí a je čím dál lepší.