Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Nikdy jsem nechápala, jak je možné, že se seriálové hlášky mohou tzv. chytit i v reálném životě. Teď už tomu naprosto rozumím. Stejně tak jsem nerozumněla tomu, že někdo dokázal celý den prosedět u jednoho seriálu. Díky How I Met Your Mother už mám jasno :) A rozhodně doporučuji, dívat se na seriál v původním znění s titulky. Český dabing mě tu prostě nebaví.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Jedním slovem: PERFEKTNÍ! Charismatický Hopkins, nesmělý Pitt, nádherný příběh a úžasná hudba. Nemám ráda přehnaně dlouhé filmy. Ovšem tady jsem děj tak hltala, že mi ani nepřišlo, že sedím u televize skoro přes tři hodiny.

Hele vole, kde mám káru? (2000)

Ještě jsem neviděla film, ve kterém by Kutcher nehrál blbečka. Náhoda nebo ... ? ;) 20%

Talentovaný pan Ripley (1999)

Je až děsivé, jak perfektně Damonovi jeho role sedla. Nějak se od té doby vyhýbám filmům, ve kterých hraje :)))) 98%

Milionář z chatrče (2008)

Jako dokument klidně. Jako film mě to absolutně nezaujalo. A to jsem se tak těšila, až se na to podívám. Zklamání bylo více než veliké. 30%

P.S. Miluji Tě (2007)

Po shlédnutí jsem zjistila, že mi došly kapesníky. A to jsem měla celé dva balíčky. Nádherně dojemný a emoční film. 95%

Forrest Gump (1994)

Můžu ho vidět desetkrát za sebou a pořád se budu smát, pořád budu plakat a pořád si budu myslet, že je to jeden z nejlepších filmů, jaký kdy byl natočen.

Rváčův deník (1995)

Z DiCapria mám smíšené pocity. V některých filmech mě absolutně nebaví (např. Pláž). A naopak v některých svých rolích je tak zatraceně skvělý! Jako tady. Měla jsem trošku strach, že mi jako hlavní hrdina nesedne. Ale musím říct, že je ve své roli tak strašně přesvědčivý, že bych mu možná i věřila, že v té době něco bral. Absolutní bomba, nemůžu jinak, než dát 5* .

Duch (1990)

Je to hodně sladké. Ale i přesto řadím Ducha mezi své nejoblíbenější filmy. I když mě dojímá a pláču, přesto se přes slzy usmívám. Patrick Swayze zde odehrál jednu ze svých nejlepších rolí a Whoopi .. tu snad ani nemá cenu komentovat :)