Zkrat (2011)

po dobu celého filmu jsem měl neutuchající pocit, že někteří herci mají hraní jako drogu a musí být za každou cenu před kamerou i když film nemá zrovna růžovou budoucnost. Gina by měla zůstat u toho co ji jde nejlíp a hraní to zrovna není.

Život je boj (2009)

otřesné dialogy, které ještě více porážejí ničím zajímavý příběh.

menZONE (2012) (pořad) odpad!

tady Cool pouze dokazuje, že umí úroveň už tak pokleslé televizní zábavy ještě o několik stupňů snížit.

Černej Dynamit (2009)

takhle nějak by vypadal Chuck Norris kdyby byl černoch. Krásně vykreslená atmosféra 70tých let v USA kdy tenhle druh filmů frčel.

Underworld: Probuzení (2012)

hodnocení změněno z 3* na 4* a to po dlouhém váhání. Tak hlavně kompletně celá série není o dialozích, ale o těch bojích a o Kate :). Pokud chce někdo dialogy, tak pro ty lidi vznikla ona série Pattinsonem nikoli s Kate. Dále pro mě navíc první film kde se tvůrci spíše zaměřili na 3D než na mluvení a opravdu se jim to povedlo. A navíc jako fanouška téhle série i konečně po dlouhé době vlkodlaci zase vypadají jako vlkodlaci.

Queen's Blade: Ruró no senši (2009) (seriál)

souhlasim s předešlími komentáři, jen by me zajimalo jestli to je opravdu v kolébce tohoto seriálu tak špatné, že si to kompenzují velikostně pomocí animace.

Dům loutek (2009) (seriál)

Místy vtahuje a místy nudí. dávám * za nápad, že kdyby existovalo takové zařízení tak se tam třeba i na nějaký ten rok uklidím :), prostě každý člověk chce někdy utéct od reálného světa. další * dávám za herce hlavně z Galacticy. * za Dichen Lachman (Sierra). a poslední * za celkový příběh a průběh seriálu.

Alien vs. Predator: Redemption (2010) (amatérský film)

během prvních minut sem si připadal jako bych se díval na videa z her C&C Red Alert, což vypadalo dobře. A celkově jsem rád, že konečně byl vytvořen film tak jak jsem si představoval hned první z téhle série.

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

20 minut, o pouhých 20 minut jsem vydržel se koukat na druhý díl serie kde upíři vypadají jako by vylezli na slunce s kůži od Swarovského. Prostě červená knihovna pro dnešní mládež.