Posedlá (2009)

Marně jsem čekala na něco nečekaného ..a dočkala jsem se jen opravdu toho, co jsem od začátku čekala..průhledný už od začátku, mega škoda

Křídla Vánoc (2013)

nějakým prazvláštním způsobem se mě to strašně dotklo! .. navíc podle mě na české poměry po kamarové stránce jeden z nejlepších českých filmů, ty záběry jsou prostě skvělý a udržují si to svoje tempo..film se s nima vleče v takovém podivném psycho rytmu, doplněném o pefektní hudební podklad!

V zajetí démonů (2013)

skvělé zpracování... sice furt čekám na něco, u čeho se poseru strachy, ale toho se asi nedočkám :D ..zkrátka, tohle patří mezi dobře udělaný horory, jojo

Colette (2013)

no..to jsem teda čekala něco víc..naprosto blbej a zbytečnej začátek a konec filmu, mělo by to určitě smysl, kdyby to nevypadalo takhle lacině...Colette měl válkou začít a zkončit, měl mít víc "šťávy", rázu, neměl být tak hraný, chvílemi nucený, ale hlavně ten příšernej dabing!! no proboha..němci měli mluvit německy, franzouzi francouzsky + titulky, ale tohle né jako, možná díky tomu jsem se pořádně nedokázala přenést do děje..ale i přesto si takový film nezaslouží jen 3 hvězdy a ani to na takovou slabotu nevydím, z kina jsem znechucená rozhodně nešla..

Jak se zamilovat (v osmi lekcích) (2012) (TV film)

dost předvídatelný, všední - neurazí, nenadchne..ale dobrá odragovačka, ideální na relax, nebo na to když ležíte s chřipkou v posteli, nudíte se a chcete film u kterýho nemusíte absolutně přemejšlet, ale zase bacha, abyste u toho neusli..a hlavní hrdinka? no bože! Vyměnt jí a mohlo by to bejt i lepší.. a hlavní hrdina? mohl by mít teda víc elánu, nebejt tak laxní, ale asi neměnit, je to totiž fešák!

Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň (2011) odpad!

a pointa? ..na některý snímky tohohle typu se aspoň dá trochu koukat, nebo zasmát, ale tohle? pitomina na entou! trapný to je ..nejlepší je strašně háárd kapela Krutá bolest ve složení bicí, kytara, baskytara a motorová pila :D

Miláček (2012)

Nuda jako svině ..nemůžu dát prostě jednu hvězdu, protože ty záběry a kvalita, překvapivě obstojný herecký výkon Pattinsona a hudba..svědomí mi to prostě nedovolí, ale už nikdy to nepotřebuju vidět

Jiná země (2011)

na to, že v celym filmu můžeme vidět téměř jen jednu hrdinku (mimochodem krásnou) a v pozadí jednoho hrdinu, je až pozoruhodné jakou pozornost tahle dívka dokáže upoutat...je smutný, jak prázdný může být lidský život, jak se hnát za prchavou představou téměř nedosažitelného, a jak toho dosáhnout..strhující a hodně zajímavá podívaná! kameramanský rukopis je báječně originální!

Nahlas a naplno (2012)

bla, bla, bla ...dost zbytečných 113 minut téměř o ničem..nic mě to nedalo, nic jsem si z toho neodnesla, ani ten dobrej pocit..