Dokonalý trik (2006)

Ještě že pan Nolan zná dokonalý trik jak na dokonalý film. Tak se pozorně dívejte ;)

Babel (2006)

Páni, tenhle film teda dokáže pořádně zatočit s emocema! Dojalo mě toho hodně, ale při scéně kde američan Richard nabízel Marockému řidiči autobusu za pomoc a jeho neuvěřitelnou ochotu opravdu slušný balík peněz a on ho bez váhání odmítl! Sakra prostě přes všechnu jeho chudobu a nehorázné přežívání v téměř nepřeživatelném prostředí si ty zatracený peníze nevzal! zatímco by jiní sebevíc bohatí lidé po balíku hrábli. On teď mohl žít s dobrým pocitem. Pocit, že byl užitečný a že pomohl-tohle pro toho chudáka mělo větší cenu ! .. chytla jsem se za hlavu a rozbrečela se jak malý dítě. A potom..přímo se koukat na to, jak trpí ti nepravý a jak ti co tpět měli se obešli bez úhony.. jak (opravdu nečekaně) skvěle se americká vláda postarala o své občany, zatímco v Maroku postřelili nevinného člověka a nikdo! novolal sanitku, nikdo se ho nesnažil zachránit ..No..achjo.. Zkrátka a jednoduše, ten film je prostě výbornej !! .. moc dobřé souznění tří odlišných příběhů, které na sebe neuvěřitelně navazují. Kontrast odlišností tu hrají hlavní roli a je perfektně zakomponován do celkového děje a zasazen do podivuhodných míst (Japonsko, Maroko, Amerika, Mexiko..). A závěrem, ač mi to rve srdce, musím uznat, že Brad Pitt je opravdu skvělý herec !

Klub sráčů (2000) odpad!

proboha ... už nikdy víc !! + "ironickej smajlík s vyzdviženým obočím nahoru a zkřivenou pusou"

Střihoruký Edward (1990)

Pod tíhou takového množství komentářů, ovšem krásných komentářů, se kterými bych musela ve většině případů naprosto souhlasit, myslím, že můj podrobnější rozbor tohohle nádherného díla nemá v podstatě ani smysl.. Burton je skvělej, Johnny je třída a střihorukýho Edu chci domu !!!

Stáhni mě do pekla (2009)

nééé :D ... proč sem na tohle šla do kina fakt nechápu.. To je strašnej film !! A pokud to má bejt horor (a to jakože má) tak je to snad ještě horší ... a ten konec? bože :D .. Snímku Stáhni mě do pekla náleží jedna hvězda za jistého pana Miloše, kterej mě fakt dostal :D ..

Volání o pomoc (2007)

NENÍ TO JEN KUCHYŇ, NENÍ TO JEN LAMPA... A JÁ SE ZAMILOVALA DO CHARLIEHO FINEMANA !! .. achjo.. nejdojemnější na tom je, že tenhle film je odrážkou skutečnosti a reality..síla přátelství, životní překážky, stereotyp, nevěra, rodinná tragédie, postraumatický syndrom, odcizení, izolace, nenávist k městu... nejsou to snad problémy nás, obyčejných lidí? nejsou to ty věci, které se ostatní snaží ve stínu neochoty a nesoucitu přehlížet? ... a přece jen se vždycky najde někdo jako je zubař Alan.. A vůbec, potřebuje to snad víc slov? .. krásný + neuvěřitelnej a nejlepší hereckej výkon Adama Sandlera, kterej mě ne jednou dohnal k slzám ..

Na doraz (2010)

Nebejt Downeyho tak moje hodnocení zní: odpad ! .. panebože, vždyť je to totální blbost :D .. byly sice chvilky kdy jsem se usmála, ale spíš nad hloupostí toho zvláštního týpka ...nebo nad hloupostí samotného filmu? nevím, ale každopádně je to další důvod proč se hodnocení pohybuje na jedné hvězdičce..film postrádá nápad, originalitu, děj, něco co by vás upoutalo, prostě nemá nic co dělá film dobrým filmem..

Metallica - koncert v Nimes (2009) (koncert)

u toho se dá jen plakat.. plakat proto, že jsem tam nemohla být taky ... výborný, výborný, výborný !!!

Akta X (1993) (seriál)

strašně se bojim té hudby, mám z ní trauma :D .. tenhle seriál mám spojenej s dětstvím.. hledala jsem si k němu cestu dost dlouho, protože když mi bylo 8 let tak mě moc nebral.. ovšem postupem času jsem zjistila, že tohle je prostě kult a taky jeden z prvních a nejlepších mysteriózních seriálů vůbec .. potom už bylo jednoduché si ho oblíbit :)