Krása na zabití (1999)

Propána! Jakože pokus o co? Satira, recese a věci podobneho stylu? tak takhle to vypadat podlě mě rozhodně nemá! ..pokud to byl pokus o tohle - záměr dobrej, výsledek propadák. Pokud ne, asi nejsem dostatečně chytrá na to, abych pochopila význam. Tohle se vážně nepodařilo. Za mě jedna hvězda, a možná ještě z milosti, víc ani ťuk. Achjo ..rozladilo mi to celé dopoledne

Kráska a zvíře (2017)

Emma je překrásná a tahá tenhle průměr výš. Víc jak 3 hvězdice, ale určitě né. Rada na závěr (tam kde jsem zklamala já a vy nemusíte): ať Vás ani nenapadne jít na to s dabingem! (jeden z nejhorších, co jsem viděla a slyšela).

Křídla Vánoc (2013)

nějakým prazvláštním způsobem se mě to strašně dotklo! .. navíc podle mě na české poměry po kamarové stránce jeden z nejlepších českých filmů, ty záběry jsou prostě skvělý a udržují si to svoje tempo..film se s nima vleče v takovém podivném psycho rytmu, doplněném o pefektní hudební podklad!

Last Night (2010)

Když ti film nastaví zdrcadlo, do kterýho se tak dlouho bojíš podívat..když ti prohloubí ránu...Chceš brečet. Když si to uvědomíš...Chceš si nafackovat. Když se v tom najdeš...au!

Lekce neslušného chování (2008)

film, který se na první pohled tváří, že nemá žádnou hloubku ..a pak zjistíte, že jí tedy vážně má.. okouzlující

Lesní duch (2013)

vážení, tohle je fakt nechutný!..jinak bezva efekty a lekačky..bála sem se (ale to je tajný)..ubírám bod za tupý postavy a jejich bezmozkové jednání

Lidice (2011)

Pátá hvězda k dokonalosti chybí z důvodů těchto: 1. Nedostatečné propůjčení emocí. Neplakala jsem a to pro mě představuje v případě Lidic velké zklamání, čekala jsem to více dojemnější, čekala jsem, že mi nechají smutnou skvrnku na duši, bohužel. 2. Mizivý hudbení podtext a opravdu málo zvukových efektů, které by u takovéhoto filmu měli být upřednostňovány, někdy jsem je postrádala úplně. 3. Chvilkové chvíle nudy. Odpoutání pozornosti... Ale abych se tu nezaobírala jen kritikou tak na čtyřech hvězdách má zásluhu: 1. Námět - skvělý nápad zfilmovat příběh Lidic. 2. Perfektní propojení s příběhem Františka Šímy a perfektní Šíma (Karel Roden). 2. Husí kůže, mrazení 3. Drsná atmosféra, která působila neuvěřitelně reálně. 4. Umění zapůsobit na diváka. A toť zkráceno a potvrzeno-toto jsou Lidice mýma očima... (o týden později) ...nechce se mi komentář bortit a přepisovat a proto bych teď ráda přidala fakt, že jsem film viděla po druhé v kině (poprvé to bylo v letním) a plakala jsem ;))

Lost Highway (1997)

Ještě nikdy jsem se tolik nelekla příchozí sms jako zhruba ve čtvrtce tohohle filmu. Děj vás absolutně vtáhne do seba a cítíte se být jeho součástí. Film ze mě udělal nehybnou a snad jsem se ani neopovážila mrknout (vyjímkou se stalo přečtení oné děsivé sms :D ). Už při počáteční scéně z koncertu Freda Madisona sestříhané ze záběru na hrajícího saxofonistu a diváky, lámané blikáním nepříjemných světel, jsem si řekla: to je ono, zase budu moct okomentovat další skvělej snímek :) .. Já prostě miluju atmosféru Lynchových filmů a opět nezklamal, ba naopak. Zanechl mě celou noc vzhůru s otevřenou pusou a výrazem údivu.. a obdivu..

Martin a Venuše (2012)

Tohle je přesně ten důvod proč se říká, že Český filmy stojej za starou belu! ..Film bez duše, spádu, dynamičnosti a hlavně - bez jakýkoliv originality. Nevidim vlastně ani žádnej důvod proč se na Martina a Venuši kouknout. Protože je to tak strašně opakovanej příběh ze života? Super no, to je každej druhej.

Mechanický pomeranč (1971)

knížka o hodně lepší, ale ten příběh ? a ten naprosto skvělej výběr hudby a kostýmů ? ta celková atmosféra?.. panebože, po shlédnutí filmu zůstávám hodiny koukat do zdi :O